חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מעבר ללוחמה   נכתב בתאריך 04-02-17 בשעה 14:49
No Avatar
dana1 לא מחובר dana1
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום, התגייסתי ללוחמת הגנה אווירית בתאריך 17.11.16, ולאחר שבועיים של מכין החלטתי לחתום וויתור על הגנה אווירית ובעצם לפרוש. הבנתי שזו לא לוחמה שמתאימה לי, ושאני לא מעוניינת לשרת בה. אני באמת רוצה לציין שלא פרשתי כי היה לי קשה או כל דבר בסגנון, אלא נטו מחוסר עניין בתפקיד ובסדיר שלי. לאחר החתימה הגעתי לקצין מיון בבקום, שהיה גס רוח ונתן לי 5 תפקידים שהם באמת לא טובים וכשאמרתי לו שאני לא רוצה אף אחד מהם הוא אמר שקיבלתי 5 תפקידים לבחירה שזה המון ושאסתדר איתם. התפקידים האלו היו פקידותיים מאוד וזה דבר שציינתי בפירוש שלא רציתי. הנתונים שלי לא ממש גרועים, אם בככלל, קבא 52 ופרופיל 97. הוא לא הציע לי כלל תפקידי לוחמה כלשהם. בתור ילדה מבולבלת ולחוצה שלא יודעת מה לעשות ואיך להתנהל מול המערכת הצבאית, הגעתי להיות מש"קית מידע, התפקיד הכי חרטה בכל מגמת מקצועת השלישות. ישר בטירונות הבנתי שזה לא בשבילי כל עניין הג'וב, ושאני ממש מתגעגעת לקרבי. זה האופי שלי זו מי שאני. כבר בטירונות ביקשתי מהם שאני רוצה לחזור לקרבי והם אמרו שאי אפשר כי טירונות, ואז התחלנו קורס וגם אז אמרו לי שאי אפשר כי קורס, וככה משכו ומשכו אותי ולבסוף אמרו לי תגיעי לסדיר ותחתמי על טופס 55 אם תרצי.
רציתי לדעת אם יש באמת סיכוי שיחזירו אותי לקרבי עם טופס 55 מנומק ומפורט? או שלא יסתכלו על זה בעין יפה שכבר הייתי בקרבי ופרשתי ורוב הסיכויים שיסרבו? כמה זמן זה יכול לקחת? מה אפשר לעשות?

תודה רבה !!
0
תשובה : מעבר ללוחמה   נכתב בתאריך 08-02-17 בשעה 16:32
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
אכן טופס 55- טופס לשינוי תפקיד/יחידה הוא אפשרות מאוד טובה עבורך. תפני למש"קית ת"ש ביחידתך והיא תנחה אותך במילוי הטופס.
בדר"כ הסיכויים טובים שמבקשים לעבור לתפקיד קרבי.
אני ממליץ לך לנסות, זה אף פעם לא מזיק!!!
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : מעבר ללוחמה   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 08:54
No Avatar
dana1 לא מחובר dana1
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה,
הגיוס הקרוב של אריות הירדן הוא ב21.3 אם אני לא טועה, מה הסיכוי שאספיק אותו אם אגיש טופס היום?
0
תשובה : מעבר ללוחמה   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 12:20
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
את לא עברת עדין גיבוש לוחמות, לכן אני לא מאמין שזה יהיה רלוונטי לגיוס הקרוב. אולי לגיוס הבא. אבל כמו שאת יודעת, בצבא הכל פתוח.
לכן, תפני למש"קית ת"ש ביחידתך כמה שיותר מהר, תבקשי גם לדבר על העניין עם מפקד היחידה.
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול