חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 14-02-10 בשעה 11:44
<phrase 1=
De-Gonen לא מחובר De-Gonen
משתמש ותיק
שלח/ה 145 הודעות
שלח הודעה פרטית

אווושריקו :],
זה לא אומר שמי שלא עושה כך, אינו יכול להגיע לקרבי. הרוב המוחלט לבסוף יגיע גם אם לא יעשה זאת, אבל זה מכין אותו לגיבושים שונים, מסעות שונים, ושירות כזה או אחר.
כמובן שיש גם את הפן הפסיכולוגי, אך בהבט הפיזי אם תתאמן, זה רק יעזור לך.
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 18-02-10 בשעה 03:31
No Avatar
BeniLe לא מחובר BeniLe
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

אח שלי כל הכבוד, לא למדתי שום דבר על גוף האדם וכושר גופני, אבל כל מה שאמרת פה נשמע הגיוני ביותר.. תודה רבה אני לוקח כמה דברים מהמאמר ושיהיה בהצלחה לך ולכולם! =]
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 15-03-10 בשעה 22:27
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

סלח לי אבל כל מה שאתה כתבת זה שטויות.
אתה למדת מספרות דיאטתית? איזה בדיוק? תביא סימוכין לשטויות שאתה מדבר.

אני עובד כמדריך חדר כושר, אי אפשר לקבל הרעלת חלבונים, ובטח שלא מ30 גרם,.
לא צריך לאכול כל 3 שעות.
אי אפשר לאכול 3500 גרם פחמימה ביום, זה ידרוש בערך 15קילו של פסטה.

הגוף לא מייצר שרירים באמצעות חמצן.

כל הידע שלך לוקה בחסר, עכשיו תגיד שאני עושה פוזות או משהו בסגנון, אבל אין לך השכלה ואתה לא יודע על מה אתה מדבר, אל תנסה ללמד משהו שאתה בעצמך לא יודע, ואם אתה לא יודע עדיף שתשתוק מכיר את הביטוי הזה?

אני ממליץ על האתר kilogram.co.il ללמוד קצת ידע בסיסי בנוגע לתכנון אימונים, בניגוד למאמר העלוב הזה, שם יש סימוכין לכל מילה שאומרים, ולא מדברים באוויר.

שיט הרגע אכלתי סטייק 400 גרם, יש בו מעל 100גרם חלבון, אוי כבר אני מרגיש את הכליות שלי מתפרקות... ליצן.
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 19-04-10 בשעה 12:57
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מה הקשר?
אני לא עושה שום דבר ממה שאתה והוא רשמתם אני עושה ריצת 2000 ב 6:70
ואני בן 15.
אני עושה 250 מתח ושכיבות שמיכה ביום.
וסליחה על ההערה..
חדר כושר זה לא משהו זה רק הורס את הפעילות הגופנית של הגוף.
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 08-05-10 בשעה 01:03
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

חחחחחח 2000 ב6:70 זה יפה, בעיקר כשיש 60 שניות בדקה.

ולכותב המאמר,תודה על הכוונה וההשקעה אבל אני חייב להסכים עם ההערות שכתבו לגבי חלבונים,ניפוח שרירים ופחמימות ואני רוצה להבהיר לכולם שכדי להגיע לתוצאה של 9 דקות ל3000 (רשמת קצב של 3 דק' לקילומטר) צריך להיות אצנים ברמה מקצועית ואפילו בינ"ל. אז 3:45,4:00 דקות לקילומטר בריצה כזו זה קצב מצוין.
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 18-05-10 בשעה 23:17
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

ערימה של בולשיט.
1.אין הרעלת חלבון
2.אכילת ארוחה אחת גדושת קלוריות תגרום לקריסת מערכות?מאיפה הבאת את זה?הידבקות במחלות?נפילת המערכת החיסונית?
3.קטבוליזם זה יותר ממה שקראת באתר כושר שאומר שיש כזה דבר פירוק שריר,זה עניין יותר מורכב מכל החומר שאתה לומד בתיכון,אז לבוא עם הידע שלך ולהגיד שאחרי 3 שעות נכנסים למצב קטבולי? אתה אפילו לא יודע מה זה מצב קטבולי,למה הגוף נכנס אליו,מה מופרש ואיך הגוף מתמודד איתו.
4.ב200 גרם בשר אין 2 גרם קריאטין,הקריאטין הוא לא חלבון,וכמות כזאת קטנה לא משפרת ביצועים.
5.אתה יודע מה זה קריאטין?
6.יש עוד הרבה מה לתקן,תיקנתי את הדברים העיקריים,תתחיל לקרוא באתרים מביני עניין,מאמרים ומחקרים.למשל אתר lbs וישראלבודי
0
מה לגבי כושר של בנות?   נכתב בתאריך 01-06-10 בשעה 13:25
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני מאוד מעריכה אותך שכתבת את התוכנית הזו, כול הכבוד! אבל מה עם בנות שהכושר שלהן ה-0 בכול המונחים כולל שרירים והכול?
אני נגיד לא יכולה לעשות הרבה דברים כאן... גם מבחינה פיסית שמתחילים קנאקים במרפקים בשכיבות סמיכה למשל או עומס על הברכיים בריצות.
אתה יכול אולי לתת את התוכנית הבסיסית ביותר להתחלה?

תודה מראש!
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 01-06-10 בשעה 15:50
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

גברת אורחת,
מה לעשות ? לשים נעלי ספורט, ולהתחיל לרוץ !
קשה לך? אין לך כוח ? זה בסדר גמור, תתחילי עם ריצה של 400 מ', בקצב איטי. תסיימי, תעשי פק"לי כוח כמה שאת יכולה- וזהו.
למחרת - תנוחי.
למחרת- שוב פעם אותו הדבר. לאט לאט, כשהגוף שלך יתחיל להתחזק, תתחילי להגביר בפק"לים במרחק.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
סליחה על הבורות...   נכתב בתאריך 02-06-10 בשעה 11:18
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אבל מה זה פק"ל?
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 02-06-10 בשעה 12:31
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

פק"ל הוא סט של תרגילים... סלנג צה"לי, מה לעשות...

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
למנהל הפורום   נכתב בתאריך 01-08-10 בשעה 15:15
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום.. קראתי את האימונים שלכם כביכול לקראת הצבא ואני בעז"ה רוצה ליישם אותם בתוך האימונים שאני מבצע.

אני מתחיל את האימון עם חימום כדי ליצור שרירים חמים כדי שלא ייתפסו לי השרירים.

סקווטים - אני עושה 4 סטים כל סט 25 ירידות מנוחה של דקה בין סט לסט.
מתח - אני עושה 4 סטים כל סט את המקסימום שאני יכול. מנוחה של דקה בין סט לסט.
ריצה - של 20 דקות.
שכיבות שמיכה - אני עושה 5 סטים כל סט 20 שכיבות שמיכה רגילות.
כפיפות בטן - 150 רגיל (כאשר אני שוכב על הגב ואני שם את הרגליים בתנוחה של 90 מעלות) ואחרי זה אני עושה עוד 5 סטים של אולרים כל סט 20 פעם.
(אולרים = הפירוט שעשיתם לגבי שכיבות שמיכה עם הציור של הנקודה וזה..)

אלו אימונים שאני עושה בעיקרון בימים מסודרים כל שבוע ושבוע.

אך אני עושה עוד כמה וכמה דברים שזה אומר משקולות , עוד שכיבות שמיכה - אגרופים צמודים, רגליים על מיטה ורגיל..
הקפיצים לידיים אלו שאתה צריך לכווץ כדי לאמן את האמה שביד.

ובנוסף לכל אני נמצא באימונים של 3 פעמים בשבוע של "לחימה משולבת" שעוסקת באיגרוף תאילנדי וקראטה.

ברצוני לדעת אם אלו אימונים מתאימים שכדי להשתמש בהם.
ואם תוכל לייעץ לי בעוד כמה סוגים כדי שאני יוכל להגיע לצו ראשון שלי במלוא הכוחות.

בתודה, אבי.
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 05-08-10 בשעה 10:28
<phrase 1=
naor550 לא מחובר naor550
סבא פורום
שלח/ה 1,167 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה נשמע טוב!

אל תשאל מה המדינה עושה בשבילך אלא מה אתה עושה בשביל המדינה!
טוב למות בעד ארצנו...
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 24-04-11 בשעה 00:15
<phrase 1=
EMPERIUM לא מחובר EMPERIUM
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 222 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אני מאוד מעריכה אותך שכתבת את התוכנית הזו, כול הכבוד! אבל מה עם בנות שהכושר שלהן ה-0 בכול המונחים כולל שרירים והכול?
אני נגיד לא יכולה לעשות הרבה דברים כאן... גם מבחינה פיסית שמתחילים קנאקים במרפקים בשכיבות סמיכה למשל או עומס על הברכיים בריצות.
אתה יכול אולי לתת את התוכנית הבסיסית ביותר להתחלה?

תודה מראש!
תתחילי בריצות של 1000-2000 מטר בקצב קל, לאט לאט תשתפרי ותעשי את זה בפחות זמן, ועם הזמן תוכלי לעלות במרחק.
את יכולה לעשות גם כח, כמו שמנהל הפורום הציע לך, לדוגמה: שכיבות סמיכה, כפיפות בטן, מתח, וכו'.

בהצלחה!
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 16-11-12 בשעה 11:27
No Avatar
מורעל צה"ל לא מחובר מורעל צה"ל
הפז"ם דופק
שלח/ה 92 הודעות
שלח הודעה פרטית

כמה פעמים לרוץ בשבוע 2000? אני רץ 3 פעמים בשבוע ריצה של 2600 ואני לא יורד מ 12.30 ואני רץ חודש כבר . איך אני יורד מ 12.30??
0
תשובה : מדריך: כיצד איך לשמור על כושר + אכילה נכונה   נכתב בתאריך 16-11-12 בשעה 12:05
No Avatar
o5135 לא מחובר o5135
נגעתי בקיר!
שלח/ה 380 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה רבה על השקעה
0
תגובה

הגדרות אשכול