חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

"בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 18:02
<phrase 1=
EMPERIUM לא מחובר EMPERIUM
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 222 הודעות
שלח הודעה פרטית

"בגיבושים הכל בראש"

מסכימים עם המשפט הזה?
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 18:18
No Avatar
מילואימניק לא מחובר מילואימניק
צוות האתר
שלח/ה 341 הודעות
שלח הודעה פרטית

נושא מעניין מאוד..נשמח לעקוב אחרי התגובות בו

בהצלחה

מילואימניק..

0
לדעתי   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 18:24
No Avatar
רועי דורי לא מחובר רועי דורי
הפז"ם דופק
שלח/ה 97 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני עדיין תעיר ולא עברתי שום גיבוש או אפילו יום סיירות ( רק את הסימולציה) אבל אני חושב שהמשפט הזה נכון ברובו אבל עם כמה הסתייגויות. ברור שבגיבוש אתה מגיע לנקודה שבה הגוף כבר לא סוחב וצריך להשתמש בגוף כדי לנוע קדימה אבל הכנה מוקדמת לגיבושים היא הדרך הכי טובה להגדיל את סיכויי המעבר.

0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 18:40
No Avatar
דניאל יאנובסקי לא מחובר דניאל יאנובסקי
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 226 הודעות
שלח הודעה פרטית

גיבוש של בנאדם בכושר: קשה לו. האלונקה כבדה לו. כל הזמן הוא חושב על איך להגיע למקום הראשון. לא מוותר לעצמו, מגיע למקום הראשון. כשהמפקים צועקים "מספרים על האלונקה" הוא צועק את המספר שלו ומרגיש מאושר. זה נותן לו כוח מנטאלי, והוא ממשיך על האלונקה. הגיבוש עובר...היה לו קשה, אך הוא היה מהבולטים שבצוות.

גיבוש של בנאדם לא בכושר: כל שנייה הוא חושב על איך לא להיות האחרון. מהאלונקה הוא כבר מזמן התייאש כי הוא לא מצליח להגיע אליה ראשון משו שהרגליים לא זזות. הוא רק חושב איך לשרוד ומתי זה כבר ייגמר. כשסוף סוף הוא מצליח להשתחל מבעד לדחיפות והצעקות ולהניח את ידו על האלונקה, הוא צריך חילוף אחרי כמה דקות, ורק אח"כ המפקדים צועקים "מספרים על האלונקה". הגיבוש נגמר....הוא לא פרש - בדיוק כמו שאר חברי הצוות.

עכשיו המפקדים צריכים לסנן אנשים.....ואת מי נראה לכם שהם יסננו?
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 18:54
No Avatar
יקירר לא מחובר יקירר
מ"א בפורום
שלח/ה 734 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי דניאל יאנובסקי צפה בהודעה
גיבוש של בנאדם בכושר: קשה לו. האלונקה כבדה לו. כל הזמן הוא חושב על איך להגיע למקום הראשון. לא מוותר לעצמו, מגיע למקום הראשון. כשהמפקים צועקים "מספרים על האלונקה" הוא צועק את המספר שלו ומרגיש מאושר. זה נותן לו כוח מנטאלי, והוא ממשיך על האלונקה. הגיבוש עובר...היה לו קשה, אך הוא היה מהבולטים שבצוות.

גיבוש של בנאדם לא בכושר: כל שנייה הוא חושב על איך לא להיות האחרון. מהאלונקה הוא כבר מזמן התייאש כי הוא לא מצליח להגיע אליה ראשון משו שהרגליים לא זזות. הוא רק חושב איך לשרוד ומתי זה כבר ייגמר. כשסוף סוף הוא מצליח להשתחל מבעד לדחיפות והצעקות ולהניח את ידו על האלונקה, הוא צריך חילוף אחרי כמה דקות, ורק אח"כ המפקדים צועקים "מספרים על האלונקה". הגיבוש נגמר....הוא לא פרש - בדיוק כמו שאר חברי הצוות.

עכשיו המפקדים צריכים לסנן אנשים.....ואת מי נראה לכם שהם יסננו?
נכון מאוד, בנוסף כאחד שעבר רק יום סיירות, ללא ספק הכושר הוא החלק העיקרי והראשי שמחזיק אותך בגיבוש.
אם אין לך יכולות פיזיות בהתאם לגיבוש אתה לא תצליח בגיבוש.
ברור שלחלק המנטאלי גם כן יש חלק חשוב אבל אם יש לך יכולות פיזיות אתה בכלל לא צריך להתחיל להתעמת עם עצמך כשקשה, וגם כשקשה אתה תמשיך לרוץ מתוך הבנה שאין דרך אחרת. ככה אני הייתי ביום סיירות בכל מקרה.
המשפט העיקרי אצלי היה "3 שעות בשביל 3 שנים" חחחחח
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 19:38
No Avatar
מר סמיון לא מחובר מר סמיון
משתמש ותיק
שלח/ה 196 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי emperium צפה בהודעה
"בגיבושים הכל בראש"

מסכימים עם המשפט הזה?
תראה זה ברור שיהיה אנשים שהם יותר בכושר ויותר חזקים פיזית ממך בכל גיבוש יום סיירות וכדו.. אבל...

זה נקראה מצב זומבי אחרי שעתיים +- של טירטורים הגוף כבר לא מתפקד כמו בהתחלה ואז הראש אומר תעשה הגוף קשה לו הראש אומר קדימה הגוף אומר למה כואב מה אתה דפוק ?!? למה אתה עובר סבל כזה??
וככה אז לפי דעתי הכל בראש כי ראיתי אנשים שעם כושר הרבה יותר טוב בצורה משמעותית משלי באמת סוסים בשפה המדוברת בארץ. נכנעים כמו ילדות קטנות והולכים ובוכים לחובשים תשמע כואב לי אני פורש. אני לא חינכו אותי ככה.
ברור שכושר עוזר לעבור כל דבר פיסי אבל גיבושים שהם יותר מיום אחד זה הרבה יותר מכושר!
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 19:47
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

חוויתי את הנושא על בשרי, צר לי אבל לא הכל בראש.
אני חושב שבן אדם ללא כושר בכלל, לא יכול לעבור גיבוש בהצלחה. למה זה?
כמה שלא תנסה ל"דחוף" את הגוף בעזרת הראש, זה לא יעזור, אם אין לך כושר מסויים אתה פשוט תקרוס תחת העומס וזה מכיוון שהגוף שלך לא רגיל להתמודד עם המעמסות שהוא צריך להתמודד איתן בזמן גיבוש. אתה פשוט תגיע למצב שאתה אומר לעצמך בראש "אסור לוותר אסור לוותר...." אבל בפועל, לגוף אין יותר "כוח" לזוז.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 20:01
No Avatar
Seg לא מחובר Seg
משתמש צעיר
שלח/ה 28 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה נכון חלקית. נכון הרבה בראש אבל צריך כושר. בלי כושר ועם הרבה כוח רצון אתה יכול לסיים ריצת אלפיים, אבל לרדת מה8? לא. כוח רצון יכול בהחלט לעזור ולתת אדרנלין ולתת מעצמך יותר אבל זה לבד לא שווה.
לכולם מגיע השלב המנטלי שנגמר להם הכוח אבל אם נגיד הגיבוש 4 שעות תעדיף שהשלב המנטלי יתחיל אחרי 40 דקות או אחרי 3 שעות?
התשובה ברורה מאליה

המגבלות היחידות שקיימות בחייך
הן המגבלות שאתה מציב לעצמך - רובין שארמה

0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 20:02
No Avatar
Seg לא מחובר Seg
משתמש צעיר
שלח/ה 28 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה נכון חלקית. נכון הרבה בראש אבל צריך כושר. בלי כושר ועם הרבה כוח רצון אתה יכול לסיים ריצת אלפיים, אבל לרדת מה8? לא. כוח רצון יכול בהחלט לעזור ולתת אדרנלין ולתת מעצמך יותר אבל זה לבד לא שווה.
לכולם מגיע השלב המנטלי שנגמר להם הכוח אבל אם נגיד הגיבוש 4 שעות תעדיף שהשלב המנטלי יתחיל אחרי 40 דקות או אחרי 3 שעות?
התשובה ברורה מאליה

המגבלות היחידות שקיימות בחייך
הן המגבלות שאתה מציב לעצמך - רובין שארמה

0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 20:52
<phrase 1=
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 222 הודעות
שלח הודעה פרטית

תגובות מעניינות..
אשמח לשמוע עוד דעות גם מאלה שהיו בגיבושים, ואפילו מכאלה שלא.

מנהלים נעצו הנושא בבקשה.
תודה
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 20:53
<phrase 1=
TOREF לא מחובר TOREF
משתמש כבוד
שלח/ה 1,458 הודעות
שלח הודעה פרטית

הכל בראש... אבל למה כואב לי הגב!?

VELOX SILENS LETALIS
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 21:33
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

איש משפחה מאוד מאוד קרוב שלי שירת ביחידה והוא סיפר לי שכל מה שמלמדים אותם כל השירות שלהם זה שהכל בראש זה המוטו שלהם. בטח שכושר מאוד מאוד מקל אבל מתישהו לא משנה מתי כולם בגיבושים האלה יגיעו למצב שרק אם המנטאליות שלך יכול להחזיק אותך והמנטאליות הזאת היא מה שמחפשים לסיירות.
אני לא ישכח מה שהוא אמר לי לפני הגיבוש שלו שאלתי אותו אתה חושב שאתה מוכן? הוא אמר לי פיזית אני מוכן מנטאלית אני לא בטוח.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 22:22
No Avatar
מהונדס לא מחובר מהונדס
הפז"ם דופק
שלח/ה 46 הודעות
שלח הודעה פרטית

מסכים חלקית.
בלי כוח רצון אין מצב לסיים גיבוש.
לדוגמא בגיבוש שייטת: גם עם כושר שיא- בלי מספיק כוח רצון לא חושב שיש מישהו שיכול להישאר במים קפואים עם מסיכה אטומה ליותר מכמה דקות.

מצד שני: בן אדם בכושר גרוע לא יכול להסתמך רק על כוח רצון, בשלב מסויים לגוף פשוט אין כוחות פיזיים להמשיך, והגוף ייבגוד בך.

אני מאמין שכוח רצון ואופי זה הרבה יותר משמעותי, אבל עדיין אסור לזלזל ומומלץ להכין ולחזק את הגוף מבחינה פיזית כמה שרק אפשר כי זה רק יעזור.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 22:23
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

לא.
מהסיבה הפשוטה שאני מכיר כבר יותר מדי מקרים בהם המגבשים לא הצליחו להפריד בין "ראש" ובין "כושר".
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-01-11 בשעה 22:35
<phrase 1=
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 222 הודעות
שלח הודעה פרטית

תגובות מעניינות!

אורח (הודעה לפני), תסביר את עצמך, לא הבנתי.
0
תגובה

הגדרות אשכול