חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 17-11-12 בשעה 13:55
No Avatar
ארקדי לא מחובר ארקדי
הפז"ם דופק
שלח/ה 71 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן!

השתחררתי לפני כחודש ממג"ב בתור לוחם, אני ועוד עשרות חברים גם משיחרור זה וגם ממחזור קודם קיבלו מילואים ביחידת "מאגרים".
אחרי הרבה טלפונים מה שהצלחתי להבין מזה, שזו יחידת מעורבת של לוחמים ולא לוחמים, שמופעלים רק בשעות חרום.

עכשיו אני שואל את קצין הקישור שלי, "יכול להיות להיות עכשיו לא יהיה מצב חרום ולא נופעל מספר שנים?" הוא אומר לי "אפשרי".

עכשיו פה השאלה במידה ובאמת לא נוקפץ בשנים הקרובות, תאורתית, ופתהום יהיה מצב חרום של מלחמה, אנחנו בתור לוחמים יקחו אותנו לקוו הנחוץ, כאשר לא התאמנו בכלל "כי חיכינו למצב חרום", זה הגיוני בכלל?
זאת אומרת, לא נראה לי הגיוני שלא נתאמן כמה שנים ופתהום יקחו אותנו למלחמה באיזה שעת חרום.
מה שהקצין קישור אמר לי בנושא הזה, שכן לפי מה שרשום אצלו אנחנו בעצם יחידת שהאנשים בה עדין לא קיבלו שיבוץ ונופעל רק בשעת חרום.

מה שנראה הכי כן הגיוני פה, שעשו מאיתנו יחידת לוגיסטיקה כי להיות לוחמים לא נראה שככה משאירים לוחמים בסטאנד באי.

בקיצור מישהו פה לעזעל מוכן לשפוך לי קצת אור?
ואולי כדאי בכלל לבקש העברה ליחידת מילואים אחרת ליחידת לוחמה לכל דבר?
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 17-11-12 בשעה 15:58
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך ארקדי ,
'מאגרים' היא לא יחידה, מדובר ברישום של חיילים שאינם משובצים בשום מקום, והם משמשים מאגר לחיילים לטובת נושאי גיוס בשעת חירום.
אל דאגה, לכל מקום שלא תגיע - אתה תעבור אימונים.
בהצלחה.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 17-11-12 בשעה 17:37
No Avatar
ארקדי לא מחובר ארקדי
הפז"ם דופק
שלח/ה 71 הודעות
שלח הודעה פרטית

בדיוק זה מה שאמרו לי גם.
אבל זה פשוט לא מסתדר לי.

אני יכול להיות לא משובץ כמה שנים, כמה שנים לא יהיה "מקרה חרום" ואז פתהום מלחמה ואז נשאלת השאלה איפה האימונים שלי במהלך כל השנים, הרי לא יקחו אותי ללוחמה לאחר כמה שנים ללא אימונים שלא היה "מקרה חרום".

שאלתי אם יהיה לי אימונים, אמרו שלא, הדבר היחיד שחוזרים ואומרים "אתה תוקפץ במידת הצורך רק במקרה חרום" מעבר לזה לאף=אחד אין שום מידע או פרטים.

זה משגע אותי, אני רוצה לדעת באיזה יחידה אני, מי המ"פ שלי ולאיזה גיזרה אני ילך עכשיו ובאיזה תפקיד.
יש לי חבר שהשתחרר לפני שנה וחצי ומאז ועד היום כולל המבצע שיש היום בעזה הוא נמצא במאגר הזה וגם הוא לא יודע כולם.
אני מרגיש אשכרה כמו בלאי של המערכת.
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 18-11-12 בשעה 22:02
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך ארקדי ,
מדובר במאגרים, 'רזרבה' במידה ויש צורך. בכל מקרה לאחר הקפצה קודם כל תעבור הכשרה - ורק לאחר מכן תשלח לזירת לחימה / בט"ש.
אין מ"פ או מפקדים, מדובר בעתודה של צה"ל.
בהצלחה.

אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 19-11-12 בשעה 15:40
No Avatar
ארקדי לא מחובר ארקדי
הפז"ם דופק
שלח/ה 71 הודעות
שלח הודעה פרטית

בקיצור אם איראן לא תתקוף אותנו אז אין לי מילואים בעשור הקרוב.
/:

תודה על התשובה
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 20-11-12 בשעה 07:50
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך ארקדי ,
ממש לא נכון, כשיצטרכו כוח-אדם, וזה קורה כל שנה - לאבט"שים, תגבורות וכו' - תגויס.
בהצלחה.

0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 21-11-12 בשעה 02:08
No Avatar
ארקדי לא מחובר ארקדי
הפז"ם דופק
שלח/ה 71 הודעות
שלח הודעה פרטית

הגיוני מה שאתה אומר, אבל הקצין קישור שלי אמר לי שבמידה ואין מקרה חרום אין מילואים חד וחלק.

לך תבין אותם..
0
הזמינו מישהו מהמאגר הזה פעם למילואים?   נכתב בתאריך 07-05-16 בשעה 19:48
No Avatar
בננה לא מחובר בננה
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

אם כן, איפה הוצבתם?
מי הקצין קישור שמטפל במילואימניקם של המאגר הזה בשגרה?
0
תשובה : מילואים יחידת מאגרים? מישהו מכיר? צריך עזרה מהנהלת הפורום.   נכתב בתאריך 15-05-16 בשעה 22:08
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

לא לעניין כל הדיון הזה- כרגע אתה במאגר לא משובצים. זה משגע אותך? לך תלחץ שיעבירו אותך ליחידה אחרת שבה עושים מילואים ואימונים כל שנה. אני חושב שהמצב היחודי שלך כחייל במילואים במאגר לאורך זמן הוא כי אתה יוצא מגב, , יש שנים שיחידות המילואים מתמלאות באופן מספק מיוצאי החטיבות ואז זה מייתר את יוצאי מגב. אבל אם תקרא לפעילות - ידאגו קודם להכשיר אותך ולאמן אותך כראוי. דאג לעצמך ולשיבוץ שלך - הסר דאגה מלבך בקשר לצהל - הוא יודע מה שהוא עושה.

0
תגובה

הגדרות אשכול