חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 10-11-15 בשעה 19:42
<phrase 1=
Raphaelle לא מחובר Raphaelle
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

הי
אני סובלת מפלטפוס עוד מהילדות, אך רק לפני חודש-חודשיים אובחנתי בצורה רשמית (כנראה שאף אחד לא טרח להסתכל לי על הרגליים לפני כן חחח) כי מאז הילדות סבלתי מכאבים קשים בכפות הרגליים וזה הקרין גם לגב. אין לי מושג איך הרופאה בצו הראשון לא הבחינה בזה (אם אני לא טועה היא כן הסתכלה על הרגליים שלי, והרגליים שלי לדברי הפיזיותרפיסטית שטוחות לגמרי) היא אמרה שבמידה ואני עושה מדרסים (מה שאני בעזרת ה' מתכוונת לעשות) זה כאילו אין לי פלטפוס, ושלדעתה אין צורך להתחיל לדווח לצבא והכול כל עוד יש לי מדרסים. אבל אני רוצה לדעת מה יהיה בצבא... מי אחראי על המדרסים כשאני כבר חיילת?
תודה
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 10-11-15 בשעה 23:43
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל, אני כן ממליצה לעדכן את הצבא בפלטפוס שיש לך. זה לא בדיוק נכון שאם ישלך מדרסים אז זה כאילו אין לך פלטפוס, פשוט ממדרסים אמורים לסייע לאזן את הבעיה הזאת.
כשתהיה כבר חיילת, אז כדי לקבל מדרסים על חשבון הצבא את צריכה הפניה מרופא יחידה או אורתופד (תלוי איזה סוג, לסוגים היותר פשוטים רופא יחידה יכול לתת הפניה ולסוגים יותר איכותיים צריך המלצה מאורתופד). יש מכון פרטי בהרצליה שהצבא עובד איתו ואת פשוט מביאה להם את ההפניה +אסמכתא תקציבית(שזה בעצם טופס שאומר שהצבא מתחייב לשלם להם ואת לא צריכה לשלם כלום), ואז הם פשוט מתאימים לך מדרסים.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 13:19
<phrase 1=
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

גם אני חשבתי שכדאי לעדכן את הצבא במיוחד שהפיזיותרפיסטית המליצה על מדרסים מותאמים אישית (כלומר לא מהסוג הפשוט) הבעיה שאני ממש מפחדת מעיכובים. אם יחליטו לשנות לי את הפרופיל או משהו אני מניחה שזה עלול לגרור שליחת מנילה חדשה, לפספס מיונים וכו'... ואני כבר יודעת מה אני רוצה לעשות בצבא.
החששות שלי מוצדקים? מה את ממליצה לעשות- יש אפשרות לדבר עם מישהו כשאני כבר בצבא או סמוך לגיוס?
תודה
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 14:24
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה חומרת הפלטפוס שלך?

0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 14:54
<phrase 1=
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

אין לי מושג, לא אמרו לי.
אני אשאל כשנלך לקנות מדרסים בלי נדר.
למרות הכאבים אני כן יכולה לרוץ וכד'.
אני רוצה להיות לוחמת.
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 16:28
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

במיוחד אם את הולכת להיות לוחמת, חשוב שתודיעי לצבא על הפלטפוס שיש לך.
אורתופד אבחן לך את הפלטפוס?

0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 17:02
<phrase 1=
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

לא, מה שקרה זה שאני התלוננתי על כאבי גב וברכיים בעיקר, לכן האורתופד בדק את המקומות האלה (כלומר לא את כפות הרגליים, לא ידעתי שזה משם) ושלח אותי לפיזיותרפיה, והפיזיותרפיסטית ערכה לי בדיקה מעמיקה יותר ושמה לב שהרגליים שלי שטוחות לגמרי (פלטפוס) וכנראה שהמקור לכאבי הגב זה הפלטפוס.
אין לי בעיה להודיע לצבא, העניין שאני מפחדת שהעניין הזה יכול לקחת הרבה זמן. לכן חשבתי להתגייס ופשוט לבקש לדבר עם מישהו (לא יודעת איך זה הולך בצבא מן הסתם, מניחה שאפשר לקבוע תור?) ולפתור את העניין הזה כשאני כבר בתוך בצבא...
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 17:25
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני ממליצה לך לחזור לאורתופד והפעם יבדוק לך גם את הרגליים- הוא הרופא המוסמך לקבוע פלטפוס. עדיף לא לחכות לגיוס ורק אז להודיע על זה, אלא כבר אחרי שיש לך חוות דעת מאורתופד. תאמיני לי עדיף לך לסיים עם הנושא הזה לפני הגיוס. בשירות הצבאי זה לא הולך ככה שאת הולכת לדבר עם מישהו. יש הליכים מסודרים וההליכים בצבא דווקא לוקחים יותר זמן.

0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 17:29
<phrase 1=
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

יותר זמן? וואו לא ידעתי. תודה רבה על התשובה.
אז לשלוח להם חוות דעת מאורתופד בהקדם? ומה לעשות עם המנילה שלי? (אני צריכה למלא אותה עד סוף החודש)
וזה נכון שלוקח לפרופיל איזה חצי שנה להתעדכן באתר עולים על מדים?
תודה
0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 17:49
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

את המנילה תמלאי כרגיל. תלכי לאורותופד, תבקשי ממנו חוות דעת (לדעתי גם כדאי להגיד לו שאת רוצה שירות קרבי ולשאול אם מבחינה הבעיות האורתופדיות אין מניעה) ולאחר מכן תשלחי מכתב למיטב בצירוף חוות הדעת.
אין זמן מדויק שבו לוקח לפרופיל להתעדכן בעולים על מדים. מה שחשוב בכל מקרה, זה שהעניין יהיה מעודכן במחשבים של מיטב. לעולים על מדים לוקח לזה לעיתים זמן רב לעלות- תלוי גם מה יחליטו לעשות עם הפרופיל שלך- להשאיר אותו כמו שהוא רק עם סעיף פלטפוס או לזמן אותך לוועדה רפואית ולהוריד פרופיל (הורדת פרופיל על פלטפוס זה בדר"כ במקרים קשים של פלטפוס).
רפואה שלמה ובהצלחה

0
תשובה : מדרסים בצבא   נכתב בתאריך 11-11-15 בשעה 17:57
<phrase 1=
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה
0
אם את מחפשת מדרסים לחיילים   נכתב בתאריך 13-09-16 בשעה 23:35
No Avatar
organice לא מחובר organice
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני יכול להמליץ לך על וינברג אורטודפיה, זה האתר לפרטים נוספים - מדרסים
הם מציעים מדרסים לחיילים { יש פרטים באתר } , אני מאמין שזה צריך להיות בהנחה בשיתוף עם הצבא. אני ממליץ לברר בכל מקרה.
בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול