חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 27-05-16 בשעה 10:46
No Avatar
aviergaz לא מחובר aviergaz
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לכולם, סיפורי הוא כזה.
לפני שהתגייסתי הצליחו להפחיד אותי שבגלל שיש לי פרופיל גבוה אז ישבצו אותי לקרבי מבלי לשאול אותי.
אז רציתי לעשות הכל כדי לא להיות קרבי,מבלי לדעת אם משבצים אותי לקרבי בכלל(התנהגתי כמו ילד קטן וטיפש). לא יודע איך הגעתי לזה אבל באחד מהצווים שלי ללשכת הגיוס הוצע לי קורס כ"טכנאי מערכות הנעה" שזה שם מכובס כמובן למכונאי רכב/מוסכניק. אז אמרתי אם זה לא קרבי לא אכפת לי.
זה לא היה תפקיד חלומותיי ולא תפקיד שמתאים לי,עברתי ת'קורס שובצתי לבסיס בב"ש . מחלקה טובה ,אנשים טובים,ולא הרבה עבודה קשה וכבדה כמו במשמר הנגב או מחנה נתן. התחשבו בי שם ונתנו לי רק לעזור בלתת כלים או "שטויות כאלה",אז אמרתי "יאללה 3 שנים ואחזור לחיים שלי" .
אממה? חודשיים לפני השחרור הודיעו לי שצפוי לי עוד קורס בזמן הזה (מאחזק נגמ"ש),אמרתי שאיני מוכן לזה ובלה בלה בלה אך ללא הועיל. סבלתי את הקורס הזה ואז השתחררתי. כלומר כאילו השתחררתי,משנה לאחר השחרור אני מקבל כל 5 חוד צו מילואים לתקפות של 15 יום ,בתפקיד הזה שלא מתאים לי ושאני לא מועיל בו לצבא! מה אני עושה חברים? איך אני יוצא מזה? אני סובל שם וסתם לא מועיל.
תודה על הקריאה. בבקשה אם מישהו יודע משהו/כל דבר בבקשה תכתבו לי איני יודע מה לעשות כבר,אני אובד עצות
0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 28-05-16 בשעה 10:25
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

תנסה לבדוק אם יש תפקיד אחר באותה יחידת מילואים שלך שתוכל לעבור אליו או שתגיש בקשה למעבר תפקיד.

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 28-05-16 בשעה 10:37
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי יעל דניאל צפה בהודעה
תנסה לבדוק אם יש תפקיד אחר באותה יחידת מילואים שלך שתוכל לעבור אליו או שתגיש בקשה למעבר תפקיד.
לא פותר לי את הבעיה, כל התפקידים שם קשורים אחד לשני. אם זה לא תיקון נגמשים זה יהיה רכבים אחרים של הצבא. אני צריך לצאת לגמרי
0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 28-05-16 בשעה 12:33
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

אנחנו לא נותנים כאן עצות איך להתחמק ממילואים.

0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 28-05-16 בשעה 12:47
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי יעל דניאל צפה בהודעה
אנחנו לא נותנים כאן עצות איך להתחמק ממילואים.
קיצור "תסבול במקום שלא מתאים לך".

תודה
0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 03-06-16 בשעה 16:43
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

למה? מי הביא אותך לתפקיד הזה? לא רצית קרבי , הסכמת להיות מכונאי, עכשיו שיש מילואים זה מפריע לך? אני לא מבין למה קרבי צריך לצאת כל שנה ל21 יום שמירות אימונים וןמלחמות - ולך לא נאה לעשות 15 יום מילואים כמכונאי. היה לך צבא שלוותא... אז מה אם תעשה קצת מילואים?
אני לא דוגמא אבל היו שנים שעשיתי 60 יום מילואים.

0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 09-06-16 בשעה 23:08
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
למה? מי הביא אותך לתפקיד הזה? לא רצית קרבי , הסכמת להיות מכונאי, עכשיו שיש מילואים זה מפריע לך? אני לא מבין למה קרבי צריך לצאת כל שנה ל21 יום שמירות אימונים וןמלחמות - ולך לא נאה לעשות 15 יום מילואים כמכונאי. היה לך צבא שלוותא... אז מה אם תעשה קצת מילואים?
אני לא דוגמא אבל היו שנים שעשיתי 60 יום מילואים.
סיימי ת'שלוש שנים שלי בתפקיד שאני לא אוהב . מצטער שזה יצא לי בכתיבה "שלוותא" אבל זה ממש לא היה "שלוותא"! היו רגעים קשים אבל לא הכנסתי את זה לשאלה שלי כי זה לא היה רלוונטי!
ו וואללה עכשיו אחרי שיצאתי ,בא לי לצאת מהתפקיד הזה אחרי ש"סחבתי" אותו שלוש שנים והייתי ילד טוב. לא בא לי לשרוף ת'זמן 15 יום בעבודה שאני בכלל לא מתחבר אליה ולא אועיל בה. תודה באמת על המלים החמות. ועכשיו אם לא אכפת לכם-מי שאין לו איך לעזור לי שלא יגיב! אפילו ללכת לדבר עם קצינת הקישור שלי לא הצעתם לי,ישר באתם עם הפילוסופיות.

חוץ מזה אדוני לא כל האנשים בנויים להיות קרביים! אתה בטח יודע. אז אל תבוא לי עם זה שאתם עושים 21 כל שנה.אם הייתי מתאים הייתי עושה גם חודשיים בכיף העיקר לשרת את המדינה שלנו שדרך אגב זו אחת הסיבות למה לא עשיתי בעיות כדי לצאת מתפקידי בעודי בסדיר,רציתי לסיים שירות בתרומה למדינה בלי טרטורים בועדות וכל זה .וגם לידיעתך קיבלתי פעמיים מצטיין יחידה.
0
תשובה : איש מילואים.עזרה/ייעוץ   נכתב בתאריך 17-06-16 בשעה 11:24
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל, כן הצענו לך לדבר עם קצינת הקישור שלך, זה היה מנוסח במילים אחרות אם לא הבנת- רשמתי "תנסה לבדוק אם יש תפקיד אחר באותה יחידת מילואים שלך שתוכל לעבור אליו".
דבר שני, אל תגיד לנו למי להגיב ולמי לא. אנחנו כאן בצוות האתר מנסים לעזור לאנשים שנתקבלים בבעיות, אבל לא נותנים עצות כדי להתחמק מחובה שמוטלת על אזרח במדינה.

0
תגובה

הגדרות אשכול