חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:06
No Avatar
Chefi לא מחובר Chefi
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

ביום שלישי האחרון (5/7/16) הגעתי ללשכת גיוס והעלו לי פרופיל ל97, היה לי ליקוי ראייה ועברתי ניתוח בעיניים ועכשיו אני רואה 6\6.
צו הגיוס שלי אומר שאני מיועד להתגייס לשיריון ב31/7 (סוף החודש הזה).
אני רוצה לקבל מנילה מחדש ולמלא בהתאם לפרופיל החדש שלי, שמאפשר לי עכשיו ללכת ליום סיירות כי גם שאר הנתונים שלי מתאימים. דפר70 קבא56.
מה הסיכוי שייתנו לי לדחות את הגיוס בשביל למלא מנילה מחדש ולהתמיין למשהו יותר טוב משיריון? אני מאוד נחוש.
ואם לא ייתנו לי להתמיין מחדש, כדאי לי לעשות בעיות ביום הגיוס ולסרב? כלומר, האם זה ישתלם לי?
תודה רבה מראש.
0
תשובה : העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:22
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

מציעה לך להגיש כמה שיותר מהר בקשת לדחיית גיוס למיטב שבה תרשום את הסיבה שבגללה אתה רוצה לדחות גיוס ותפרט על כל המוטיבציה שלך לשרת ביחידה מובחרת.
ממש לא לסרב פינוי! זה יכול לסבך אותך עוד יותר.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:51
No Avatar
Chefi לא מחובר Chefi
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי יעל דניאל צפה בהודעה
מציעה לך להגיש כמה שיותר מהר בקשת לדחיית גיוס למיטב שבה תרשום את הסיבה שבגללה אתה רוצה לדחות גיוס ותפרט על כל המוטיבציה שלך לשרת ביחידה מובחרת.
ממש לא לסרב פינוי! זה יכול לסבך אותך עוד יותר.
בהצלחה
אעשה זאת מיד.
אבל רק למען הבהרה, במסגרת הבקשה פשוט לשלוח להם פקס ובראשו לרשום "הנדון: בקשה לדחיית גיוס" ולאחר מכן לפרט למה אני רוצה לדחות וכ'ו? אני בסך הכול רוצה שזה יגיע למי שצריך כמה שיותר מהר ושלא יהיו אי-הבנות כשיקבלו את הבקשה, אין לי ניסיון עם מיטב כל כך.
0
תשובה : העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:56
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

כן, תעשה מה שכתבת.
שיהיה המון בהצלחה ותעדכן

0
תשובה : העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 19-07-16 בשעה 08:16
No Avatar
Chefi לא מחובר Chefi
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

עבר שבוע, התקשרתי למיטב.
נאמר לי שבקשתי נדחתה. שאלתי מדוע נדחתה, הרי יש לי את כל הנתונים המתאימים מאחר ושיניתי פרופיל. היא אמרה שזה מאוד מוזר ושהיא תשלח שאילתה לבדוק למה בקשתי נדחתה.

אני רוצה להאמין שהבקשה נדחתה כי עוד לא עדכנו בכלל את הפרופיל שלי במאגר המידע, או שהאדם ששקל את הבקשה שלי לא הכיר בכך שיש לי פרופיל מתאים לאחר הוועדה שעברתי.
אפילו במידע האישי שלי עדיין רשום שיש לי אותו פרופיל כמו קודם לכן.

כל שנותר הוא להיות חיובי :d
0
תשובה : העלאתי פרופיל השבוע, יש סיכוי שאקבל הזדמנות למלא מנילה מחדש?   נכתב בתאריך 25-07-16 בשעה 17:46
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

בהצלחה רבה

0
תגובה

הגדרות אשכול