חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

פיקוח טיסה   נכתב בתאריך 17-08-16 בשעה 12:40
No Avatar
tomers99 לא מחובר tomers99
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לכולם. מחר יש לי מיונים לתפקידים לא קרביים בחיל האוויר, ואני מתעניין במיוחד בפיקוח טיסה. רציתי לשאול כמה שאלות.

קודם כל - איך התפקיד? אם מישהו פה היה בתפקיד או מכיר מישהו שהיה, אתם ממליצים? מה היתרונות והחסרונות?

דבר שני - ראיתי שצריך לחתום קבע לשנה. אני מעדיף לא לעשות קבע, אבל ייתכן שאוכל לחיות עם זה. מצד שני, שמעתי שנוטים לשחרר אנשים שחתמו על קבע אבל לא מעוניינים לעשות אותו (אחרי שהם סיימו את הסדיר). במילים אחרות שהצבא לא אוהב להחזיק אנשים בכוח. האם כדאי לבנות על זה?

דבר שלישי - מה אני צריך לעשות במיונים כדי להגיע לתפקיד? יש למישהו טיפים מיוחדים? מה הסיכוי של מישהו שרוצה את התפקיד להגיע אליו?
(אם זה רלוונטי, קב"א 53 דפ"ר 90 פרופיל 64).

דבר אחרון - שמעתי שאח"כ באזרחות ניתן לעבוד בתור פקח טיסה בשדות תעופה אזרחיים. האם קל למצוא עבודה? האם אפשר לפרק זמן קצר (למשל - שנה או חצי שנה), או רק כמה ימים בשבוע, למשל בתור סטודנט?

מוזמנים כמובן לענות רק על חלק מהשאלות אם ארוך לכם מידי. תודה רבה
0
תשובה : פיקוח טיסה   נכתב בתאריך 20-08-16 בשעה 12:07
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

פקח טיסה נחשב לתפקיד מאוד משמעותי ומעניין ויחד עם זאת הוא תפקיד לא פשוט ואפילו תובעני. אני ממליצה על התפקיד.
אל תבנה על שחרור מהקבע.
טיפים למיונים- כמובן להשתדל לעשות את המשימות על הצד הטוב ביותר, להפגין תכונות של אחריות ותפקוד במצבי לחץ ולהראות המון מוטיבציה. תהיה אתה. הסיכוי להגיע לתפקיד תלוי בתפקוד שלך במיונים ובכמה המאבחנים ביום המיונים חושבים שאתה מתאים.
לגבי התפקיד באזרחות- האם קל למצוא עבודה? זה תלוי האם וכמה מחפשים עובדים לתפקיד הזה כשאתה גם תחפש.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול