חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מתלבט לאן ללכת, בעיה   נכתב בתאריך 01-02-17 בשעה 22:49
No Avatar
99lior99 לא מחובר 99lior99
משתמש צעיר
שלח/ה 5 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן חברים

אני בכיתה י"ב (פרופיל 64, קבא 52, דפר 50)
ויש לי 3 תפקידים בעיקרון שאני "מתמיין" אליהם:

1. מנהל רשת מחשוב בחיל התקשוב- לפני חודש וחצי בערך חיל התקשוב התקשרו אליי ואמרו לי שאני מתאים לתפקיד הזה, ואמרתי שאני מעוניין בתפקיד הזה (למרות שאני כמובן מעוניין יותר בנתממ- אבל הדפר שלי נמוך), והם אמרו לי חודש לפני הגיוס (הגיוס שלי ב7 באוגוסט) שמיטב ייתקשרו אליי בקשר לתפקיד. (הבנתי שזה תפקיד כלל צהלי ואין מיונים לזה אז לא הבנתי מה הקטע)

2. מרום טכנולוגי חיל האוויר מכונות באורט כפר סבא- הוזמנתי ליום פתוח כזה באורט כפר סבא למרום טכנולוגי ב5.2, בעיקרון הרבה אומרים שמרום טכנולוגי של חיל האוויר זה בזבוז, והדיפלומה לא תביא כלום, אין לי מושג אם ללכת או לא.

3. מיונים כללים לחיל האוויר- התקשרו אליי אמרו לי שאני מוזמן למיונים בחיל האוויר במקצועות תפקידי "תעופה" - אשמח שתסבירו לי לאיזה מקצועות הם מתכוונים, כי לא הבנתי כל כך.

למעשה ההתלבטות שלי היא בין 1 ל3 (2 אני כבר פחות בעניין, כי שמעתי רק דברים רעים על המרום הטכנולוגי, אבל אם יש לכם דעה אחרת, אשמח שתגידו)
אני חושש שנגיד לפני הגיוס חיל התקשוב לא ייעשו עם זה כלום, ואז אני אתקע בתפקיד גרוע בצבא, ואני גם חושש שאם אני אלך למיונים של חיל האוויר אז בעצם " חיל התקשוב" מוותרים עליי או משהו.

מה דעתכם? אני מאוד אוהב מחשבים, למדתי בmcsa במיקרוסופט, ובעיקרון אני כן מתחבר לתחום של ניהול רשתות, אבל הבנתי שמנהל רשת מחשוב זה תפקיד יותר "פשוט" ביחס לנתממ שאני לא יכול להתקבל לשם- וכבר התקשרתי אליהם די הרבה פעמים בקשר לנתממ והם אמרו לי כל הזמן שאי אפשר אפילו להגיש חריג כי הנתונים לא מספיק מתאימים.

לאן ללכת? ללכת למיונים של חיל האוויר?
0
תשובה : מתלבט לאן ללכת, בעיה   נכתב בתאריך 08-02-17 בשעה 16:28
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
1. המיונים לחיל האוויר לא יפגעו בך בקבלה ליחידות אחרות
2. במידה ואתה אוהב מחשבים ויש לך גם ניסיון בתחום, אתה תוכל רק לתרום לצבא בתחום הזה.
3. המלצתי להתמיין לשני התפקידים בחיל התקשוב ובחיל האוויר, ואחר כך תבחר מה מעניין אותך יותר.
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול