חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

עזרה- מעבר לקורס פראמדיקים בתחילת השירות   נכתב בתאריך 05-02-17 בשעה 23:15
No Avatar
DRUKMAN97 לא מחובר DRUKMAN97
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום, קוראים לי רונן.
מאז ומתמיד התעניינתי בעולם הרפואה, הורי מגיעים מאותו עולם. הייתי קונה ספרים והולך לקורסים רבים על מנת להרחיב את הידע שלי בתחום הרפואה בכלל ורפואת החרום בפרט.

בשנה האחרונה גיליתי את המקצוע 'פארמדיק', ביקשתי אותו בצבא מספר רב של פעמים אך נענתי בסירוב, התפשרתי לחובש אך הנושא גם לא צלח.

בסוף נדפקתי בקורס של שבועיים " מפקח בריאות הצבא "
כבר שבועיים בתפקיד ואני לא עושה דבר.אולי מרסס את המטבח נגד ג'וקים. סובל כל יום, אך עם כח רצון ותקווה

אני אדם אופטימי עם המון מוטיבציה לשירות, סיימתי את הטירונות אף בהצטיינות
והתפקיד המתאים לי ביותר לדעתי הוא פרמדיק צבאי. בגלל הידע הרפואי הרב שאוכל לרכוש, הכישורים להנהיג צוות ולדעת לטפל, לתפעל ולדאוג לשלום הפצוע.

התפקיד דורש מיומנות רבה ואני יודע שהוא דורש פרופיל 72 קרבי,אך אני לצערי רק 64. וגם לא מספרצגדול מתקבל לקורס לפי מה שהבנתי. מה אוכל לעשות? אני הרי כבר התגייסתי. תודה רבה.
0
תשובה : עזרה- מעבר לקורס פראמדיקים בתחילת השירות   נכתב בתאריך 08-02-17 בשעה 16:36
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
לא ניתן להתקבל לתפקיד עם פרופיל עורפי- 64 ומטה.
יש באפשרותך שתי אפשרויות:
1. להעלות פרופיל (במידה ומצבך הבריאותי מאפשר זאת) ולאחר מכן להגיש טופס 55- טופס לשינוי תפקיד/יחידה.
2. אתה יכול לנסות לבקש להיות חובש בצבא, כפי שציינת אתה מגלה עניין גם בתפקיד זה. לכן פנה למש"קית ת"ש ביחידתך ובקש ממך טופס 55- טופס למעבר תפקיד/יחידה. בקש שיחה עם מפקד הגדוד/יחידה, תסביר לו את הרקע שלך ואת הרצון שלך להיות חובש ולתרום מהידע שלך.
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול