חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

נפלתי במיונים לתפקידי חיל האוויר- מה עכשיו לעשות :(   נכתב בתאריך 10-04-17 בשעה 13:45
No Avatar
99lior99 לא מחובר 99lior99
משתמש צעיר
שלח/ה 5 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לכולם
לפני הכל הנתונים שלי הם: פרופיל 64, דפר: 50, קבא: 52

לפני כחודש וחצי הייתי במיונים לתפקידי חיל האוויר (מקצועות המודיעין,פיקוח ומבצעים- התמיינתי ל מש"ק בקרה אווירית, חוקר מודיעין אוויר), והאמת שיצאתי מהמבחנים הרגשתי שהלך לי יחסית טוב (לא מצוין וגם לא גרוע)

אתמול קיבלתי sms ממיטב והודיעו לי לצערי :
מלש"ב יקר, לצערנו לא עברת את המיונים לתפקידי חיל האוויר. שיבוצך ייקבע על פי שאלון העדפות וצורכי הצבא, המשך הליך גיוס נעים!

כמה שאלות:
1. ניתן להגיש ערעור לחיל האוויר?
2. חודשיים לפני שידעתי שאני מתמיין בכלל לחיל האוויר, חיל התקשוב התקשרו אליי ואמרו לי שאני מתאים למנהל רשת מחשוב, ואמרתי להם שאני מעוניין בתפקיד הזה, ואמרו לי חודש לפני הגיוס מיטב יתקשרו אליך לגבי המשך. אז מאז המיונים לחיל האוויר, כמובן לא שמעתי כלום מחיל התקשוב, ולפי ההודעה של מיטב אני יהיה בעצם בגיוס כלל צהלי, אני יוכל להתמיין למנהל רשת מחשוב? (לדעתי זה התפקיד הכלל צהלי הכי טוב שאפשר לקבל) והרי חיל התקשוב יצרו איתי קשר על זה לפני כמה חודשים
3. יש לכם פתרונות נוספים? עצות? כל דבר....

(נ.ב- יש לי ידע הרבה יותר נרחב ממנהל רשת מחשוב, למדתי במיקרוסופט MCSA והאמת הכי רציתי נתממ ונלחמתי עם זה עם חיל התקשוב ואמרו לי שזה לא אפשרי כי הנתונים שלי לא מספיקים לכך, אז כן אני גם מבואס מזה... )
0
תגובה

הגדרות אשכול