חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 20:07
No Avatar
lilikili12 לא מחובר lilikili12
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי,

אני חייל עם הת"ש 7, כבר כמה חודשים, אבל לא על זה אני רוצה לנהל דיון.

בראייה לאחור: כשהסתיים התהליך של אישור ההת"ש - כשזה עבר אצל כל הפיקוד הגבוה של הבסיס בו אני משרת - הוחלט כי אני מקבל הת"ש 7. אבל מה? אני לא ידעתי על כך לפחות שלושה שבועות, כי המפקדים שלי פשוט לא הודיעו לי.

קצת רקע על החודש ההוא: אני התקשרתי למשקית ת"ש שלי ושאלתי אותה "איך מתקדם תהליך ההת"ש?". היא אמרה שהטפסים כרגע אצל המפקד בסיס והוא אמור לאשר/לא לאשר.
לאחר כמה שבועות, פתאום הקדימו לי תורנות (נימקו את זה בכך שמחליפים הקצאות עם מישהו מגף אחר). ושמתי לב שבכללי, המפקדים מסתכלים עליי קצת מוזר.
עשיתי קצת חושבים ואמרתי לעצמי - מה קורה פה?
הלכתי למשקית ת"ש, פנים מול פנים, שאלתי אותה שוב, כמו פעם קודמת - "איך מתקדם תהליך ההת"ש?" היא אמרה לי - "מה אתה מפגר, קיבלת הת"ש כבר לפני שבועיים-שלוש. לא הודיעו לך? אני שלחתי מייל." היא הראתה לי את המייל וגם וידאה איתי שהוא נקרא (!) ע"י הנמען.
לקח לי קצת זמן לעכל את זה, אבל הגעתי להחלטה שאני לא אומר כלום כמה ימים ומחכה לראות אם הם יודיעו לי בסופו של דבר.
אחרי שעברו כמה ימים וראיתי שהם לא מודיעים לי, החלטתי לספק להם כמה רמזים עבים על כך שאני יודע והם, באורח פלא, נזכרו לומר לי, אחרי שאני מבקש שיחה אישית עם מפקד מסוים.
הנימוקים מצידם לא היו משכנעים בכלל. היו להם אלפי הזדמנויות להודיע לי במהלך שלושת השבועות האלה, אבל הם בחרו שלא.

כל-כך התרגשתי בזמנו, בגלל שסוף-סוף אישרו לי הת"ש, שלא התעכבתי על העניין.

האם יש משהו שמצדיק את העובדה שהם לא הודיעו לי? האם יש הגבלה על זמן עד שהם צריכים להודיע לי? האם זו עילה לקבילה?
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 20:09
No Avatar
צלף במיל' לא מחובר צלף במיל'
מנודה
שלח/ה 13 הודעות

היו צריכים להודיע לך יש כמה סיבות שלא עשו את זה :
1: שחכו
2: חוסר בסד''כ ורצו שתעשה עוד קצת תורנויות ושמירות וכאלה
זה קורה הרבה בצבא ..
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 20:24
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

1. אי אפשר לשכוח, בטח ובטח כשהם רואים אותי יושן בבסיס.

2. אני לא מבין למה אני צריך להידפק בגלל חוסר בסד"כ.

אני רק רוצה לברר אם זה חוקי או לא - להשהות הודעה כזאת; כל מה שמסביב לא מעניין אותי כל-כך.
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 20:38
No Avatar
צלף במיל' לא מחובר צלף במיל'
מנודה
שלח/ה 13 הודעות

ידידי ברוכים הבאים לצה''ל
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 21:34
<phrase 1=
Am1chay לא מחובר Am1chay
נגעתי בקיר!
שלח/ה 340 הודעות
שלח הודעה פרטית

צלף במיל', אני ממש לא מסכים.
הוא חייל (אני משער שבתפקיד עורפי), ויש לו זכויות. ככל הנראה יש סיבות רציניות לכך שהוא קיבל הת"ש 7, ואין שום סיבה שתצדיק את זה שמפקדיו לא הודיעו לו על כך ונתנו לו לממש את הזכות הזו.
לשואל: כרגע אני לא יודע במה תועיל לך קבילה, אבל זאת אופצייה רלוונטית שאני מאמין שתתברר לטובתך. שוב, אין לי מושג מה אתה מצפה שזה יתן לך - הרי את ההת"ש כבר קיבלת על הנייר וגם בפועל.
קח את המקרה הזה כלקח לעתיד ותבין - בצבא כלום לא יזוז אם לא תזיז אותו. אם לא תחפור למפקדים שלך 20 פעמים בשעה על הבעיות והבקשות שלך זה לא יקרה. ואני אומר את זה מניסיון כחייל וכמפקד, לצערי זה ככה.

שיהיה בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 08-01-14 בשעה 22:29
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

צלף במיל', אני ממש לא הולך לוותר בגלל ש-"ככה זה". אני לפעמים מרגיש שבגלל שצה"ל הוא מערכת משובשת, אנשים עושים הנחות (במין קטע של רומנטיקה; "כולנו עברנו את זה"). קונפורמיזם במיטבו.

מבחינתי, הם לא תפקדו נכון מבחינה מוסרית, בלי קשר לחוקים, זמן מטכ"לי ושאר ירקות. אני חיכיתי המון זמן להת"ש ומן הסתם שאני צריך אותו. זאת פאקינג המשפחה שלי והם הרשו לעצמם לשחק בי.

תנסה לראות את זה מנקודת המבט שלי..

Am1chay,
יש התפתחויות בחודש-חודשיים האחרונים סביב השירות שלי, שאני לא יכול להרחיב עליהן. אם לסכם: הם מתעללים בי. ובמהלך הימים האחרונים הגעתי למסקנה שאם אפשר לחנך אותם - אני אעשה זאת.

וכן - הגעתי למסקנה שאף-אחד לא שם עליך **** בזמן האחרון. אינטרסים, אינטרסים, אינטרסים (בעיקר במקום שבו אני משרת).

תודה רבה ובהצלחה גם לך!
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 11-01-14 בשעה 11:36
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי lilikili12 צפה בהודעה
היי,

אני חייל עם הת"ש 7, כבר כמה חודשים, אבל לא על זה אני רוצה לנהל דיון.

בראייה לאחור: כשהסתיים התהליך של אישור ההת"ש - כשזה עבר אצל כל הפיקוד הגבוה של הבסיס בו אני משרת - הוחלט כי אני מקבל הת"ש 7. אבל מה? אני לא ידעתי על כך לפחות שלושה שבועות, כי המפקדים שלי פשוט לא הודיעו לי.

קצת רקע על החודש ההוא: אני התקשרתי למשקית ת"ש שלי ושאלתי אותה "איך מתקדם תהליך ההת"ש?". היא אמרה שהטפסים כרגע אצל המפקד בסיס והוא אמור לאשר/לא לאשר.
לאחר כמה שבועות, פתאום הקדימו לי תורנות (נימקו את זה בכך שמחליפים הקצאות עם מישהו מגף אחר). ושמתי לב שבכללי, המפקדים מסתכלים עליי קצת מוזר.
עשיתי קצת חושבים ואמרתי לעצמי - מה קורה פה?
הלכתי למשקית ת"ש, פנים מול פנים, שאלתי אותה שוב, כמו פעם קודמת - "איך מתקדם תהליך ההת"ש?" היא אמרה לי - "מה אתה מפגר, קיבלת הת"ש כבר לפני שבועיים-שלוש. לא הודיעו לך? אני שלחתי מייל." היא הראתה לי את המייל וגם וידאה איתי שהוא נקרא (!) ע"י הנמען.
לקח לי קצת זמן לעכל את זה, אבל הגעתי להחלטה שאני לא אומר כלום כמה ימים ומחכה לראות אם הם יודיעו לי בסופו של דבר.
אחרי שעברו כמה ימים וראיתי שהם לא מודיעים לי, החלטתי לספק להם כמה רמזים עבים על כך שאני יודע והם, באורח פלא, נזכרו לומר לי, אחרי שאני מבקש שיחה אישית עם מפקד מסוים.
הנימוקים מצידם לא היו משכנעים בכלל. היו להם אלפי הזדמנויות להודיע לי במהלך שלושת השבועות האלה, אבל הם בחרו שלא.

כל-כך התרגשתי בזמנו, בגלל שסוף-סוף אישרו לי הת"ש, שלא התעכבתי על העניין.

האם יש משהו שמצדיק את העובדה שהם לא הודיעו לי? האם יש הגבלה על זמן עד שהם צריכים להודיע לי? האם זו עילה לקבילה?
היי, בואו נעשה סדר בדברים.
ברגע שמאושר לך התש מכל סוג שהוא יש פקודה שמשקיות תש ומפקד צריכים לראיין אותך ולהודיע לך על ההתש לא יאוחר מ7 ימים. זה חמור מאד שזה לא קרה. שורה תחתונה- אתה יכול לקבול אבל לא יודעת מה זה יתן לך. זה ירשם למשקית תש ולמפקדים שלך, ואולי הם יקבלו נזיפה. אני כן ממליצה שתבקש להיכנס בדלת פתוחה למפקד יחידה ולהגיד לו על זה. שבוע טוב!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תשובה : אי הודעה על קבלת הת"ש 7 מצד הפיקוד.   נכתב בתאריך 12-01-14 בשעה 12:58
No Avatar
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי גאיה.
העניין הוא שהם עשו לי סיכום ראיון, אבל כששאלתי אותם למה אני עושה את זה - הם טענו שזו פרצדורה רגילה, שכל חייל מטופל ת"ש עובר. כששאלתי אותם במהלך הסיכום ראיון מה קורה עם התהליך, הם אמרו
לי שכשתהיה תשובה - הם יודיעו לי.
ואז הגיעה התורנות שהקדימו לי ואיתה סגירת שבת וכו' וכו'.

המשקית ת"ש פעלה נכון - אני חייב לציין. היא שלחה את כל המיילים ועשתה את כל מה שהיא צריכה פחות או יותר כדי שאני אדע על ההת"ש. הפיקוד, מאיזושהי סיבה שלא תהיה, פשוט לא העבירו את זה הלאה אליי במשך שלושה שבועות, עד שאני לקחתי את היוזמה ורמזתי להם שאני יודע.
0
תגובה

הגדרות אשכול