חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

לגאיה----עזרה דחוף!!:(( עובדת סוציאלית/ קבן/ תש   נכתב בתאריך 03-04-14 בשעה 19:34
No Avatar
Jukko לא מחובר Jukko
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום.. אני משרת בצהל כבר כ-9חודש והתפקיד שאני נמצה בו לא מתאים לי ומאוד מדכא אותי!! אני עברתי כברת את כולם, טופס 55, משקתש, שיחות אם מפקד הבסיס, פסילת תפקיד, קבן וכ״ו אף אחת מהאפשרויות האלה לא עזרו לי אני עדיין תקוע פה .. אבל פגשתי לא מזמן עובדת סוציאלית שאני מכיר מהב״ס ברחוב השאלה הראשונה שהיא שאלה אותי זה אם הכל בסדר איתי .. אז שאלתי למה והיא אמרה שאין לי פנים שאני ניראה מת !!! וזה במת ככה ואף אחד בצהל לא רואה את זה .. רציתי לשאול במה היא כעובדת סוציאלית באזרחות שזה בעצם קבן בצהל יכולה לעזור לי כדי לצאת מהתפקיד או לעבור חיל?? אולי איזה טפסים משהו שיוכיח שאני לא בסדר במצב נפשי או משהו אולי היא יכולה לדבר אם משהו משהו ?? שאלתי בפורום שאלות ותשובות והפנו אותי לפה
0
תשובה : עזרה דחוף!!:(( עובדת סוציאלית/ קבן/ תש   נכתב בתאריך 05-04-14 בשעה 21:07
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה בעצם הבעיה בתפקיד ומה אמרו לך כל הגורמים שפנית אליהם?

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : עזרה דחוף!!:(( עובדת סוציאלית/ קבן/ תש   נכתב בתאריך 06-04-14 בשעה 02:53
No Avatar
Jukko לא מחובר Jukko
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי מורעלת על צה"ל צפה בהודעה
מה בעצם הבעיה בתפקיד ומה אמרו לך כל הגורמים שפנית אליהם?
הבעיה היא שהתפקיד שנתנו לי מדקא לי ת׳חיים בצורה ענקית.. יש לי בעיות כלכליות באזרחות ואני לא גר אם ההורים אלה מסתובב בין החברים .. זה ממש הרבה להסביר .. בעיקרון אני לא גר בבית ואני חיי נטו על ה300 ש״ח של צהל בחודש שלא מספיקים לי לכלום .. התפקיד שלי זה מפקד סבבה .. אני לא רציתי את התפקיד הזה מאז שהתגייסתי ובכל זאת דחפו אותי לשם .. אני ממורמר על החיים במת כול הראש שלי מלא בבעיות .. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי חיוך על הפנים שלי בא לי פשוט לברוח .. מה רק לא ניסיתי.. התחלתי אם משקיתש שאמרה לי להביא תפסים מהבנק וכ״ו לפתוח תשמש ומענקים ושטויות .. תשמש אני לא צריך למרות שאמא שלי היא חד הורית אם שני ילדים בבית .. אני נטו מדבר על עצמי עכשיו .. הבאתי לה את כול הטפסים עבר פרק זמן והיא אמרה לי שלא מגיע שום מענקים וכ״ו בגלל שאין לי מינוסים והחשבון שלי הוא סביר .. אבל 300 ש״ח בחודש זה לא סביר בישבלי כי אני לא לוקח כסף מאף אחד ואני מנסה לא לכנס לחובות ולהישאר בבאלאנס ואז היא אמרה לי שאין לי אפשרות לעבור תפקיד כי זה לא הגיוני אני יכול רק לנסות טופס 55 .. ניסיתי אותו איזה 7-8 פעם אין עדיין תשובה בכלל .. שיחות אם מפקד הבסיס על זה שלא טוב לי .. ומצבי בנפשי והכלכלי לא טוב בכלל .. הוא ענה לי שאני יפנה למשקיתש ושאין לו אפשרות לעזור לי .. פסילת תפקיד הסיבות שאני נותן לא מספיק טובות בשבלהם ופרק זמן שאני בתפקיד לא מספיק, קבן ... סיפרתי את כל סיפור חיי לה עד כמה שרע לי והתשובה שהיא ענתה לי זה ״אני מאמינה בך יש לך כוחות אתה תסתדר״ זה מה שקיבלתי ממנה
0
תשובה : עזרה דחוף!!:(( עובדת סוציאלית/ קבן/ תש   נכתב בתאריך 13-04-14 בשעה 21:01
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

תשאל את העובדת סוציאלית אם יש לה אפשרות לעזור לך.
חשוב שתטפל במצבך הנפשי, לכן אני ממליצה לך להמשיך את המפגשים עם הקב"ן, גם אם לא עזרו לך עד כה. אל תשפוט אותה לפי מספר בודד של מפגשים ולפי זה שהיא אמרה לך שתסתדר. הייעוד של קב"ן זה באמת להקשיב לך, לסייע ולייעץ.
בהצלחה.

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : עזרה דחוף!!:(( עובדת סוציאלית/ קבן/ תש   נכתב בתאריך 28-04-14 בשעה 21:59
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי מורעלת על צה"ל צפה בהודעה
תשאל את העובדת סוציאלית אם יש לה אפשרות לעזור לך.
חשוב שתטפל במצבך הנפשי, לכן אני ממליצה לך להמשיך את המפגשים עם הקב"ן, גם אם לא עזרו לך עד כה. אל תשפוט אותה לפי מספר בודד של מפגשים ולפי זה שהיא אמרה לך שתסתדר. הייעוד של קב"ן זה באמת להקשיב לך, לסייע ולייעץ.
בהצלחה.
חייבת להסכים עם מורעלת על צה״ל.
בנוסף אל תפסול להגיש בקשות כלכליות עם המשקית ת״ש. תתפלא אבל אולי אפשר לעזור לך יותר מבחינה כלכלית!
בהצלחה!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול