חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

בקשר לת"ש צריך עזרה (מלש"ב)   נכתב בתאריך 04-03-15 בשעה 22:23
No Avatar
Shlomi11 לא מחובר Shlomi11
משתמש צעיר
שלח/ה 26 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל אני מלש"ב אחרי צו ראשון.
קיבלתי פרופיל 72 מיועד לקרבי, כיתה י"א כרגע.
שסיפרתי את זה לאמא שלי היא מאוד נבהלה..
לאמא שלי יש מחלה נפשית שנקראת מאניה דיפרסיה אפשר לקרוא על זה בגוגל, יש לה כדורים של פסיכאטרים פעם היא הייתה מאושפזת במחלקה סגורה ויש לה גם אחוזי נכות היא מקבלת מביטוח לאומי כסף לא עובדת יושבת בבית...
אני עוזר לה מאוד בבית, מנקה עושה קניות לפעמים יושן איתה היא חייבת מישהו שישן איתה - חייבת - אני לא הייתי יוצא לטיולים לפעמים כי לא היה מי שישן איתה.
אני לא בן יחיד יש לי אח ואחות גדולים מעל גיל 25+
אחי עובד במשמרות של לילה צהריים ובוקר, ככה שזה לא תלוי בו לישון איתה זה מה שקובעים לו בעבודה.
כנ"ל אבא שלי שעובד גם משמרות.. יוצא שהוא עובד 4 ימים אפילו רצוף לילה בשבוע!!
אחותי לפעמים יושנת אצל החבר לפעמים לא זה מה שהיא מחליטה היא כבר גדולה ואי אפשר להגיד לה מה לעשות.
יוצא שאני עוזר לאמא שלי כמעט בהכל!!
אמא שלי שאמרתי לה שאני לקרבי מאוד חוששת מזה שלא יהיה מי שיעזור לה ומי שישן איתה.. בזמנו שאחי היה בצבא היה לו ת"ש 7..
אין בעיה ללכת לפסיכיאטר להביא אישורים ביטוח לאומי הכל כדי שאקבל ת"ש כי אני מאוד רוצה להישאר בבית ולעזור לה!!
אז כככה אחרי כל הסיפור, האם כדאי מעכשיו לטפל בזה בתור היותי עדיין מלש"ב?
עם כן - למי אני פונה ואיך איזה אישורים אני צריך להביא??
איך מבקשים ת"ש פשוט מביאים את האישורים והם ממליצים כמה להביא לי או שאני יכול לבקש 7 ויביאו לי לדוגמא 5 ??
אני גם לא חושב שיקחו אותי לקרבי אבל עדיין בכל מקרה קיבלתי נתונים מאוד נמוכים של קב"א 46 דפר 10 ..
אבל עדיין אמרו לי שאני מיועד לקרבי ככה שאני לא אקח סיכונים.
בגדול זה הכל, תודה רבה על העזרה
0
תשובה : בקשר לת"ש צריך עזרה (מלש"ב)   נכתב בתאריך 08-03-15 בשעה 02:33
No Avatar
Shlomi11 לא מחובר Shlomi11
משתמש צעיר
שלח/ה 26 הודעות
שלח הודעה פרטית

שבוע טוב, מקפיץ
0
תשובה : בקשר לת"ש צריך עזרה (מלש"ב)   נכתב בתאריך 24-03-15 בשעה 06:35
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי shlomi11 צפה בהודעה
קודם כל אני מלש"ב אחרי צו ראשון.
קיבלתי פרופיל 72 מיועד לקרבי, כיתה י"א כרגע.
שסיפרתי את זה לאמא שלי היא מאוד נבהלה..
לאמא שלי יש מחלה נפשית שנקראת מאניה דיפרסיה אפשר לקרוא על זה בגוגל, יש לה כדורים של פסיכאטרים פעם היא הייתה מאושפזת במחלקה סגורה ויש לה גם אחוזי נכות היא מקבלת מביטוח לאומי כסף לא עובדת יושבת בבית...
אני עוזר לה מאוד בבית, מנקה עושה קניות לפעמים יושן איתה היא חייבת מישהו שישן איתה - חייבת - אני לא הייתי יוצא לטיולים לפעמים כי לא היה מי שישן איתה.
אני לא בן יחיד יש לי אח ואחות גדולים מעל גיל 25+
אחי עובד במשמרות של לילה צהריים ובוקר, ככה שזה לא תלוי בו לישון איתה זה מה שקובעים לו בעבודה.
כנ"ל אבא שלי שעובד גם משמרות.. יוצא שהוא עובד 4 ימים אפילו רצוף לילה בשבוע!!
אחותי לפעמים יושנת אצל החבר לפעמים לא זה מה שהיא מחליטה היא כבר גדולה ואי אפשר להגיד לה מה לעשות.
יוצא שאני עוזר לאמא שלי כמעט בהכל!!
אמא שלי שאמרתי לה שאני לקרבי מאוד חוששת מזה שלא יהיה מי שיעזור לה ומי שישן איתה.. בזמנו שאחי היה בצבא היה לו ת"ש 7..
אין בעיה ללכת לפסיכיאטר להביא אישורים ביטוח לאומי הכל כדי שאקבל ת"ש כי אני מאוד רוצה להישאר בבית ולעזור לה!!
אז כככה אחרי כל הסיפור, האם כדאי מעכשיו לטפל בזה בתור היותי עדיין מלש"ב?
עם כן - למי אני פונה ואיך איזה אישורים אני צריך להביא??
איך מבקשים ת"ש פשוט מביאים את האישורים והם ממליצים כמה להביא לי או שאני יכול לבקש 7 ויביאו לי לדוגמא 5 ??
אני גם לא חושב שיקחו אותי לקרבי אבל עדיין בכל מקרה קיבלתי נתונים מאוד נמוכים של קב"א 46 דפר 10 ..
אבל עדיין אמרו לי שאני מיועד לקרבי ככה שאני לא אקח סיכונים.
בגדול זה הכל, תודה רבה על העזרה
היי,
רפואה שלמה.
1. הזמן הכי טוב להתחיל בו זה כשאתה מלשב. אז כן.
2. אתה קובע פגישה עם משקית תש. איך? שולח פקס למיטב שאתה מעוניין להיפגש עם משקית הת״ש בנושא הת״ש- הקלות בתנאי שירות.
3. אתה מביא את כל האישורים ומציין איזה סוג הת״ש אתה מעוניין לקבל ובהתאם לאישורים והמלצות יאושר ההתש שלך. זה יכול ללכת לשני כיוונים. היה לי חייל שביקש הת״ש 2 וקיבל 5, והיה חייל שביקש 3 ונשלל.
4. עד כמה שאני יודעת אתה יכול לשרת כקרבי אבל זה םחות התחום שלי.
מה אתה עושה עכשיו?
שולח פקס למיטב כמו שהסברתי בסעיף 1. אם יש לך מסמכים מהשירות של אח שלך תביא אותם, אפילו מספר אישי יוכל לעזור. זה כדי להוכיח שאכן היה הת״ש במשפחה והת״ש גבוה.
בשיחה עם משקית הת״ש להיות מכובד ולהכין את כל מה שאתה רוצה להגיד מראש.
היא תבקש ממך להביא הרבה מסמכים. תביא את כולם וכל מה שאפשר.
בהצלחה!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול