חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

גאיה -בצוות האתר   נכתב בתאריך 16-08-13 בשעה 22:16
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

גאיה מצטרפת לצוות האתר- היא תיקח אחריות על פורום תנאי שרות. אנו מאחלים לה הצלחה!

והנה דברים שכתב מנהל הפורום:
גולשות וגולשים נכבדים,
אנחנו מעוניינים לברך בברכה חמה והמון תודה וכבוד לגולשת 'גאיה' על ההצטרפות שלה לצוות אתר יחידה.

הגולשת גאיה איתנו כבר זמן רב, עוד מהימים שהיתה מלש"בית מתלבטת כמו רבים מגולשי האתר, ועד היום - שהיא משרתת בגאווה בתפקיד מש"קית ת"ש.

אז מי היא גאיה?
גאיה היא משקית ת"ש, שירתה בגדוד ועכשיו עברה לבסיס סגור אחר.
גאיה תשמח לסייע ואתם מוזמנים לפנות אליה בפורום הת"ש / במקומות אחרים בנושאים רבים בהם היא מבינה ומסייעת: כמובן בנושאי ת"ש, גיוס בנות, יום המאה, התמיינות לתפקידים, פיקוד וכל דבר אחר שאתם רוצים / רוצות לשאול.

אנו שמחים מאוד על הצטרפותה של גאיה לצוות האתר ההולך וגדל, וכמובן - שהיא מוכנה לתרום מזמנה ומניסיונה לטובת קהל הגולשים.

ברוכה הבאה!!!

0
דורון וט   נכתב בתאריך 24-06-14 בשעה 12:01
No Avatar
doronryt5ry7 לא מחובר doronryt5ry7
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי
אם אני בצבא ומעוניין ויוצא לחופשה במלונות באילת, אז הכל טוב ויפה. השאלה שלי היא האם במידה ואני עולה על על יאכטה לשייט של ערב אחד ויוצאים מהאזור מטריטוריאלי של ישראל, האם זה נחשב הפרה של ההנחיות?
תודה מראש!
0
תשובה : גאיה -בצוות האתר   נכתב בתאריך 01-07-14 בשעה 22:02
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

מר doronryt5ry7 , אתה רציני ?!

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תגובה

הגדרות אשכול