חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שאלה לגבי עזרה כלכלית מש״קית ת״ש   נכתב בתאריך 22-01-14 בשעה 16:56
No Avatar
Avivtzarfati לא מחובר Avivtzarfati
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי,

אני משרתת בתל השומר ביחידת מיטב.
10 חודשים בצבא, התגייסתי עם 5 אלף שקל בערך, שנעלמו להם עם הזמן..
לפני הגיוס עבדתי מאוד קשה ועשיתי משמרות כפולות כדי שאוכל לעזור להורים
היינו בתקופה קשה מאוד והיו חובות לשלם, אמא שלי עובדת כאחראית ניקיון
עם סכום מינימום לשעה, אבא שלי קונדיטור שעובד כל פעם במאפייה אחרת, לפעמים הוא מובטל לתקופה עד שמוצא עבודה חדשה
הרבה פעמים חייבים לו כסף על שעות עבודה (עובד מהבוקר עד הלילה) ולא מחזירים לו
עזרתי לאמא שלי לשלם על האוטו שלה
יש לנו אוכל ובגדים, אנחנו לא במצב של עוני, אבל לא שום דבר מעבר לדברים הכי בסיסיים
מהרגע שהתגייסתי אמא שלי לא מבקשת ממני יותר היא יודעת שאין לי ואני כל הזמן רואה אותם רבים על כסף.. גם לפני זה היה
אני לא יוצאת בסופשים יותר גם לא קונה במכונה כי אין לי את ה4 שקל בשביל זה..
אני רוצה לפגוש משקית תש אבל מאוד חוששת שהיא לא תעזור לי בגלל שאנחנו כן משלמים על אוכל ובית
יש לי שאיפות גדולות מאוד לעתיד לא מדברת על תאילנד אלא ללמוד בארץ לתואר ואז לטוס לארה״ב ולהצליח
אני מפחדת באופן קבוע כשאני קמה בבוקר וכשאני הולכת לישון מעצם העובדה שכל דקה שעוברת אני לא עובדת ועושה כסף בשביל עצמי לעתיד ובשביל משפחתי
כרגע אבא שלי עובד ואיני יודעת מה המשכורת שלו
אין לי אחים גדולים שיכולים לעזור רק אחות קטנה ביסודי

שאלתי העיקרית היא.. האם המשקית תש תעזור לי כלכלית (לא רק מבחינת אישור עבודה,שלא מתאפשר לי מבחינת השעות) אם אסביר לה שאין לי כסף לשום דבר בשבילי כרגע או לעתיד,
ושהמשפחה שלי צריכה את העזרה אף שיש לנו את המינימום?

אני יודעת שזה ארוך אבל אני מאוד מבולבלת וצריכה מענה.. בבקשה
0
תגובה

הגדרות אשכול