חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תעזרו לי להוציא איך שהוא להוציא תש טוב.   נכתב בתאריך 27-08-14 בשעה 23:22
<phrase 1=
יhellraider1995 לא מחובר יhellraider1995
משתמש צעיר
שלח/ה 19 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום חברים. יש לי בעיה ממש גדולה אני רק חמש חודשים בצהל ויש לי בעיות בשפה, עולה חדש מרוסיה, מצב כלכלי חרא שלי ושל אמא, הורים גרושים כמובן.
מאז הטירונות וקורס בבהד 13 של מ.צ. ביקשתי ממשקית תש שאני צריך תש 7 בלי לסגור שבתות ולעשות יציאות טובות של עובד רסר בא רק ל5 שעות מ9 בבוקר עד 14 בצהוריים. אני צריך לעבוד,לסגור את המינוס של 30 אלף שקל, אמא 5 אלף שקל מינוס. לא נתנו לי להוציא תש,הלכתי לקבן,הקצינה הקבנית שלוש ארונות(סרן) אמרה שהיא לא מטפלת בתש. אני מדריך כלואים במעצר אוגדה 162,הודיחו אותי מתפקיד, אני בלי תפקיד עושה שבוע שבוע. לא מסוגל ככה. אני מיתחרפן בלי עבודה,בלי לעזור למשפחה בלי ליהיות איתם תמיד. אני בקושי יכול לעבוד,כבר הרסר 3 פעם שפט אותי על אי קיום הוראות וקיבלתי ריתוקים, זה לא הרתיע אותי,והתחלתי לעשות לו בעיות,לשים פס למילים שלו ודברים כאלה. איך אפשר לקבל תש 7 ולסגור שבת אחת לחודש. הבנק סגר לי כרטיס אשראי,סגר את החשבון. המשקית תש צריכה אישורים,וזה לא מספק אותה כי היא צריכה משהוא שבאמת יוביל למשהוא. אני תמיד עצבני על זה שיש לי הכל בבית חוץ מאוכל וחובות של מים,חשמל וכולה כ5000 שח,רהיטים יש ומוצרי חשמל גם. אני אמרתי להם,חפרתי להם תנו לי תש 7 של עובד רסר יומיות ל5 שעות לבוא וזהו. אבל הם אומרים שצריך שאמא תיהיה חולה,נכה ודברים כאלה. מה עושים? לא נהנה בתפקיד ולא במחנה עצמו. לא כיף לי,רוצה לעבור תפקיד כמה שיותר מהר למקום אחר, לגוב של ממש גובניק בא ל3 שעות והולך הביתה כל יום. מה עושים? איך משכנעים את המשקית תש ואת הקבנית? צריך עזרה דחוף.
0
תשובה : תעזרו לי להוציא איך שהוא להוציא תש טוב.   נכתב בתאריך 28-08-14 בשעה 23:27
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל, אתה צריך להתחיל מזה שתפסיק לעשות בעיות. תפסיק לסרב פקודות ולעשות שטויות- אם אתה מתנהג ככה, המפקדים ירגישו פחות נכונות לעזור לך וזה רק יפגע בך..
דבר שני, אני מכירה כאלה שקיבלו ת"ש 7 על בסיס כלכלי בלבד (בלי הורים חולים וכאלה), אז זה אפשרי וצריך להתעקש על זה ולהביא את כל המסמכים הנדרשים שמעידים על מצבכם הכלכלי הרעוע. תחזור שוב למש"קית ת"ש ותסביר לה שוב את המצב לו נקלעה משפחתך. בנוסף אני ממליצה לך לדבר עם מפקד היחידה שלך שינסה לעזור.
בהצלחה!

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : תעזרו לי להוציא איך שהוא להוציא תש טוב.   נכתב בתאריך 02-10-14 בשעה 21:43
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

מורעלת על צהל צודקת במאה אחוז. לעשות בעיות לא יעזור לך.
תשב עם המשקית תש תפתח את כל הבקשות הרלוונטיות לך תשתף פעולה ותביא אישורים. זו הדרך היחידה!
בהצלחה!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול