חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מעבר בסיס/תפקיד   נכתב בתאריך 19-11-14 בשעה 21:51
No Avatar
didi555 לא מחובר didi555
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני משרתת כשנה בתפקיד משקי"ת קישור בשלישות בבסיס פתוח במרכז הארץ.
אני רוצה לעבור לבסיס סגור לתפקיד יותר מעניין ומשמעותי בגדוד, וחשבתי להיות מדאג"ית אבל הבנתי שזה אבוד לי מבחינת הפזם שלי (כשנה) ושלא יוציאו אותי עכשיו לקורס של שלושה חודשים...
יש לי מכרה קצינה בפיקוד דרום שמכירה סגן אלוף בשלישות של אוגדת עזה ואמרה שאולי הוא יכול להעביר אותי לשם לתפקיד אחר בשלישות ובנוסף היא תוכל להוציא אותי לקורס מדאגיות של חודש (נוסף על תפקיד)..
אני לא בטוחה כמה סגן אלוף יכול להשפיע והאם הוא יכול למשוך אותי לאוגדת עזה מבסיס אחר, ואם אני מסתמכת עכשיו על טופס 55 הבנתי שהסיכויים שלי לעבור יהיו ממש נמוכים כי בקושי מסתכלים על זה. חוץ מזה זה עדיין להישאר בשלישות ולהיות בבסיס סגור וסביר להניח שיהיו מלא תורנויות שמירות ושבתות.
יש לי הרבה התלבטויות וחששות שלא אצליח לעבור ואני מתה לעוף כבר מהבסיס שלי.

אני באמת צריכה עצות ממישהו שמבין/עם ניסיון בנושא!
אשמח אם תכתבו לי תגובה/הודעה בפרטי (:
0
תשובה : מעבר בסיס/תפקיד   נכתב בתאריך 20-11-14 בשעה 04:58
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

אין צורך לפתוח את אותה הודעה בכמה פורומים.
סוגרת את האשכול, השיחה תמשיך בפורום מלשביות וחיילות.

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
נושא נעול

הגדרות אשכול