חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

משק"ית ת"ש   נכתב בתאריך 15-02-15 בשעה 18:45
No Avatar
שני15 לא מחובר שני15
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום,
אני מלשב"ית בתהליך מיון, ושוקלת גם את תפקיד המשקי"ת ת"ש.
אשמח אם קהל שמבין ויודע על התפקיד יספר לי קצת עליו.
דבר ראשון, שמעתי שהתפקיד הוא ברוב עבודה משרדית, האם זה נכון?
דבר שני, כדי להשיג הטבות לחייל המשקית צריכה גם את אישור הקצניה וגם את אישור המפקד נכון? אז איפה שיקול דעתה וחשיבותה בנושא?
אשמח לכל עזרה,
שני
0
תשובה : משק"ית ת"ש   נכתב בתאריך 17-02-15 בשעה 05:11
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי שני15 צפה בהודעה
שלום,
אני מלשב"ית בתהליך מיון, ושוקלת גם את תפקיד המשקי"ת ת"ש.
אשמח אם קהל שמבין ויודע על התפקיד יספר לי קצת עליו.
דבר ראשון, שמעתי שהתפקיד הוא ברוב עבודה משרדית, האם זה נכון?
דבר שני, כדי להשיג הטבות לחייל המשקית צריכה גם את אישור הקצניה וגם את אישור המפקד נכון? אז איפה שיקול דעתה וחשיבותה בנושא?
אשמח לכל עזרה,
שני
היי, אני שיררתי כמשקית התש.
כתבתי כאן הרבה מה זה אומר להיות משקית ת״ש, תחפשי בהודעות קודמות שלי.
התפקיד הוא ברובו משרדי, אבל כמו שכבר אמרתי הרבה פעמים כאן- מה שאת נותנת מעצמך זה מה שיהיה.כן יש הרבה ניירת, אבל יש גם צד שלהיות שם בשביל החיילים 24/7 גם כשאת בבר ביום שישי בערב. את יכולה להיות נטו התפקיד והניירת שזה גם בסדר, או שאת יכולה להיכנס לחיים של החיילים ולהיו שם בשבילם כחברה, כמשהי שיוכלה לתת דעה, משהי שהם יכולים לסמוך עליה.
לגבי הטבות- שוב, כמה רצינית שתהיי וכמה ״מחקר״ שתעשי ככה ישקלו את הדעה שלך. את הכבוד הזה את צריכה לרכוש מהקצינה שלך ומהמפקדים שידעו שיש לך מילה וביטחון עצמי. לי היה מפקדים תותחים שהכל היה בשילוב איתם, והם כמעט תמיד קיבלו את הדעה שלי אפילו אם הם חשבו שונה כי הם ידעו שהיא דעה מבוססת ולא אמוציונאלית.
לגבי התפקיד- התפקיד הכי מדהים שיכולתי לבקש, את הולכת עם השרוך הסגול בגאווה ומקבלת את זה שגם ברכבת של יום ראשון בבוקר שכל מה שאת רוצה לעשות זה לישון, חייל מבוייש מעיר אותך ומבקש ״רק שאלה״ כי את המשקית שלו הוא בקושי רואה, או כשאת מגיעה לבסיס ביום ראשון אנשים מחכים לך מחוץ למשרד עוד לפני שאתן בכלל יכולה להחליף לב׳.
בהצלחה!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול