חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

רוצה להגיש בקשה להת"ש 7-5 . האם הטפסים הללו יספיקו .   נכתב בתאריך 03-03-15 בשעה 11:56
No Avatar
חי_מאיר לא מחובר חי_מאיר
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני חי רק עם אבא שלי וסבתא שלי , סבתא שלי ואבי חולים , אני מטפל ועוזר לשניהם בתפקוד היומיומי , עכשיו לאחר שהתגייסתי וסיימתי טירונות וקורס (לצערי דברים עיכבו את הגשת הבקשה) אני התחלתי להזיז דברים ולהביא טפסים , הטפסים שאני עומד להביא זה , מכתב אישי , שלי וגם אבא שלי ירשום בנפרד , תיק רפואי של פציעה + תיק רפואי של אבי , ועוד טפסים רפואיים המעידים על המחלות של סבתא שלי , אני מתאר לעצמי גם תיק רפואי שלה , מן הסתם פתחתי לכל אחד בנפרד , איפ ה אני בא לידי ביטוי בבית שאני צריך לקבל ת"ש ?, אני מבצע את רוב המטלות הבסיסיות בבית , כביסה , כלים , קניות , ניקיון , ועוד ניקיון, שטיפה , משגיח על סבתא שלי שאבא שלי לא בבית , מטפל בה , נותן לה תרופות וכו . כמה תש נראה לכם שאוכל לקבל במידה וזה אפשרי ?והאם נראה לכם שאני יוכל לקבל ?
0
תשובה : רוצה להגיש בקשה להת"ש 7-5 . האם הטפסים הללו יספיקו .   נכתב בתאריך 04-03-15 בשעה 21:00
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי, רפואה שלמה לאבא וסבתא.
יש לך אחים/אחיות או לאבא יש?

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תשובה : רוצה להגיש בקשה להת"ש 7-5 . האם הטפסים הללו יספיקו .   נכתב בתאריך 05-03-15 בשעה 20:09
No Avatar
חי_מאיר לא מחובר חי_מאיר
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי גאיה צפה בהודעה
היי, רפואה שלמה לאבא וסבתא.
יש לך אחים/אחיות או לאבא יש?
6 אחים ואחיות, מתוכם 2 נשואות , אחת גרה לבד, ושניים גרים עם האמא , לאבי יש 5 אחים לכולם יש משפחה ועבודה , וחלקם גם לא במצב בריאותי טוב , אם הייתה תחלופה , האמיני לי לא היינו שוקלים פעמיים .
0
תשובה : רוצה להגיש בקשה להת"ש 7-5 . האם הטפסים הללו יספיקו .   נכתב בתאריך 22-03-15 בשעה 18:21
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי,
שאלתי כי אם יש עוד בני משפחה שיכולים לדאוג לאבא וסבתא ההתש לא יאושר,אפילו אם הם לא מעורבים. אתה צריך לחשוב על דרך להוכיח את זה שהם לא עוזרים ואין באפשרותם לעזור כי כמו שזה נראה יש הרבה בני משפחה מסביב שיכולים לתמוך במקומך.

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול