חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 02-07-14 בשעה 19:19
No Avatar
dagosss לא מחובר dagosss
משתמש צעיר
שלח/ה 20 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן חברה, אמרו לי שכדאי להתמקד באימונים שלי לגיבוש יהלום, כלומר לעשות 3 קמ ריצות, ספרינטים, זחילות. האם לדעתכם זה רצוי? או לרוץ למרחקים ארוכים.
0
תשובה : אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 03-07-14 בשעה 02:17
No Avatar
חהןגבעתי לא מחובר חהןגבעתי
הפז"ם דופק
שלח/ה 46 הודעות
שלח הודעה פרטית

אין צורך בלעבוד על ריצות ארוכות.
200 מטר כפול 8 וריצות לטווח של עד 3 קמ ועבודה על ספרינטים.
ב200 מטר כפול 8 פעמים עם דקה מנוחה בים סטים
הזמן צריך לקחת כ 25-40 שניות כל סט.
הזמן לא קריטי אלא השמירה על קצב קבוע.
בנוסף , לגבי הזחילות..חשוב להכיר את הזחילה ולא להגיע לגיבוש בלי ניסיון בזחילה. לדעתי אין צורך להתאמן על זחילה לפני הגיבוש כי זחילה זה ראבק של הרגע. חשוב אבל לזחול כדי להבין איך עושים זאת נכון!
0
תשובה : אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 03-07-14 בשעה 11:43
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

חהןגבעתי- אני מציע שלא תיתן כאן המלצות לתוכניות כושר וספרינטים. אני מניח שאינך מורה להתעמלות או בוגר קורס מאמנים בוינגייט. בשביל זה יש מדריכי כושר קרבי שעובדים אישית לפי סרגל מאמצים. יש חשש שמישהו, בעקבות הצעותיך יגיע לגיבוש עם שברי הליכה ואז הלך עליו.

0
תשובה : אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 03-07-14 בשעה 13:19
No Avatar
dagosss לא מחובר dagosss
משתמש צעיר
שלח/ה 20 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי חהןגבעתי צפה בהודעה
אין צורך בלעבוד על ריצות ארוכות.
200 מטר כפול 8 וריצות לטווח של עד 3 קמ ועבודה על ספרינטים.
ב200 מטר כפול 8 פעמים עם דקה מנוחה בים סטים
הזמן צריך לקחת כ 25-40 שניות כל סט.
הזמן לא קריטי אלא השמירה על קצב קבוע.
בנוסף , לגבי הזחילות..חשוב להכיר את הזחילה ולא להגיע לגיבוש בלי ניסיון בזחילה. לדעתי אין צורך להתאמן על זחילה לפני הגיבוש כי זחילה זה ראבק של הרגע. חשוב אבל לזחול כדי להבין איך עושים זאת נכון!
את ה200 מטר כפול 8 זה ספרינטים?
0
תשובה : אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 03-07-14 בשעה 19:45
No Avatar
חהןגבעתי לא מחובר חהןגבעתי
הפז"ם דופק
שלח/ה 46 הודעות
שלח הודעה פרטית

איתן אני לא מדריל כושר קרבי ואני חושב שאתה צודק , אבלזה כמו לראות זקנה שעוד רחוקה מהמעבר חצייה ויש לך עוד המון זמן עד שהיא תעבור אבל אתה תעצור לה כדי להיות בטוח שהיא תעבור בשלום.
יש חברה שלא בעולם של הקבוצות האלה, ואני יודע שעם המעט מושג שיש לי האימונים שנתתי לא ישחקו את הבן אדם.
הייתי יכול לתת לו דף של הכנה לגיוס שייטת מבחנתי יש לי את הכלים לעזור לו, אבל....
0
תשובה : אימונים לגיבוש   נכתב בתאריך 03-07-14 בשעה 19:58
No Avatar
dagosss לא מחובר dagosss
משתמש צעיר
שלח/ה 20 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי חהןגבעתי צפה בהודעה
איתן אני לא מדריל כושר קרבי ואני חושב שאתה צודק , אבלזה כמו לראות זקנה שעוד רחוקה מהמעבר חצייה ויש לך עוד המון זמן עד שהיא תעבור אבל אתה תעצור לה כדי להיות בטוח שהיא תעבור בשלום.
יש חברה שלא בעולם של הקבוצות האלה, ואני יודע שעם המעט מושג שיש לי האימונים שנתתי לא ישחקו את הבן אדם.
הייתי יכול לתת לו דף של הכנה לגיוס שייטת מבחנתי יש לי את הכלים לעזור לו, אבל....
אחי שלחתי לך הודעה פרטית תסתכל בבקשה.
0
תגובה

הגדרות אשכול