חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 02-01-06 בשעה 19:30
No Avatar
scorpion לא מחובר scorpion
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני לא יודע אם השאלה הזאת רלוונטית לפה, אם לא אז סליחה...
מישהו פה מתעסק אם רובי אוויר חשמליים, או יש לכם תמונות של רובים כאלה?
אם כן דברו איתי באיסי 224124835
בתודה
פבל.
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 02-01-06 בשעה 20:41
No Avatar
קרבי-זה-אחי לא מחובר קרבי-זה-אחי
משתמש ותיק
שלח/ה 341 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה זה בדיוק רובה אויר חשמלי?

"כאב הוא החבר הכי טוב שיכול להיות לכם כאב אומר לכם שאתם עדיין לא מתים"
"מלחמות באות והולכות אבל החיילים שלי נשארים ניצחיים"
"לפעמים, מדינה שלמה תלויה בקומץ אנשים"
"הכאב זמני אך הגאווה לנצח"
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 02-01-06 בשעה 20:53
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה רובה פלסטיק קשיח ומתכת מבפנים, הוא יכול לבוא בכל מיני צורות, הוא חשמלי כי הוא חצי אוטומתי ולא צריך לטעון אותו כל פעם מחדש, הוא על סוללות ויש לו כדורים 6 מ"מ.
הנה זאת דוגמה לאקדח Desert Eagle
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 03-01-06 בשעה 03:33
No Avatar
socket103 לא מחובר socket103
משתמש ותיק
שלח/ה 436 הודעות
שלח הודעה פרטית

רובה אוויר בא בכל הסוגים והמינים. יש כאלה מפלסטיק שמאוד זולים ונשברים בקלות.
ויש את הרובים הממש מגניבים. הם ממש מתכת. הם שוקלים ונראים מבחוץ בדיוק כמו אקדח או רובה אמיתי. מה שונה? הם פשוט יורים כדורי פלסטיק קטנים וכואבים

אתה יכול לקנות את הרובים האלה באתרי אנטרנט שונים (יש מלא) או באי ביי (ebay)
לי יש אקדח M9 Berretta כולו מתכת ממש נראה אמיתי שוקל אותו דבר אבל שלי לא על חשמל
שלי פועל על גז אתה שם את הגז במחסנית וכל כמה פעמים שאתה תוען את המחסנית צריך לשים עוד גז בתוכו.

הרובים ממתכת ועל חשמל נעים בסביבות המאתיים דולר ומעלה
אקדחים ממתכת וחשמליים עולים גם כן ממאה חמישים דולר ומעלה.

שלי עלה מאה עשרים.

אני וחברים שלי (יש להם פול רובים חמשליים מתכתיים) הולכים ליערות ופשוט משחקים זה כיף לא נורמאלי אבל צריך להיזהר וללבוש מסיכות שלא יפגע בעין
מצאנו גם בית נטוש שבו אנחנו גם משחקים קבוצה אחת בתוך הבית וקבוצה אחת מחוץ לבית כשהיא מתפרצת לבית בנסיון לחבוש את זה...זה מטורף.

אם יש עוד שאלות אל תהסס
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 03-01-06 בשעה 06:21
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה זאת אומרת רובה על גז?
דוחסים לתוכו גז ביחד אם הכדורים או מה?
תוכל לתת לי קישור לאתר של מכירת הרובים?
או שאתה יכול למכור לי משהו?
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 03-01-06 בשעה 12:13
No Avatar
trap_t2 לא מחובר trap_t2
משתמש ותיק
שלח/ה 196 הודעות
שלח הודעה פרטית

אז קצת סדר
דבר ראשון הנושא לא חוקי בארץ אז אם תזמינו מחנויות בחו"ל רוב הסיכויים שהמכס יחרים
יש כמה חנויות בארץ שכן ניתן לקנות בהן אבל עדיין זה לא חוקי

ישנם 3 סוגים של רובי איירסופט:

1)ספרינג - מצריך דריכה ידנית אחרי כל יריה
2)חשמלי - מונע על ידי מנוע חשמלי יש אפשרות לאוטומט ובודדת
3)גז - פשוט מופעל על ידי מיכל גז קטן שנמצא בנשק אשר יוצר לחץ אויר ויורה את הכדור

הבעיה עם הנשקים האלו היא שהם 1:1 והם נראים ממש אמיתיים ובארץ רוב קהל היעד הוא ילדים בגילאי 12-17 ממוצע יש גם יותר מבוגרים שהם אחראים אבל הרוב הוא ילדים מתלהבים
שהולכים עם הנשק לבתי הספר ולא צריך להסביר לכם את המצב קיום בארץ שכל דבר קטן יכול להיגמר באסון
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 03-01-06 בשעה 12:17
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני מכיר את המצב שזה לא חוקי וכו'.
אני אישית אף פעם לא ירה על אף אחד מהרובה חוץ מאח שלי :twisted:
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 05-01-06 בשעה 03:42
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 436 הודעות
שלח הודעה פרטית

יש שני סוגים של גז.
אחד הוא היותר מיושן שזה ממש בלון גז קטן שאתה מכניס לרובה איכשהוא והיותר חדש זה בתחתית של המחסנית יש מין חור קטן כזה ואתה קונה בלון גז מיוחד שקוראים לו green gas ואתה פשוט ממלא את המחסנית בגז והגז מחזיק בערך שלוש ארבע מחסניות אבל אי אפשר לשחק עם הגז מתחת ל9 מעלות כי הגז קופה ואז פשוט לא עובד.

אני לא ידעתי שזה לא חוקי בארץ אבל אני בכלל לא מופתע
אני אשית גר בארצות הברית ופה אתה יכול לקנות את זה בחנויות אבל זה פלסטיק אם אתה רוצה ממש מתכת זה רק אתרי אינטרנט.ואתה חייב שאהיה מין מחסה כתום על הקצה של הקנה של הרובה (למרות שזה מציק ואתה מוריד אותו אחרי כמה משחקים עם חברים חחח ). אם אין את הדבר הכתום אז זה נחשב לא חוקי...אבל שוב זה רק בארצות הברית.

אם אתה באמת מתכנן לשחק רציני ויש לך כמה חברים שמוכנים להשקיע אז אני ממליץ על חשמלי ממתכת כדי ממש לקבל את התחושה של רובה אמיתי אבל עם זה סתם משהוא לבית אתה יכול לקנות חמשלי מפלסטיק או גז מתכת(כי ככה זה לא אהיה כל כך יקר) ...בחירה שלך.

הנה כמה:
1.http://www.redwolfairsoft.com
2.http://www.uncompany.com
3. אם תלך לאי ביי(ebay.com) ותרשום airsoft זה יביא לך מלא מלאחומר על זה שאנשים מוכרים....הכעיה עם אי ביי זה לא נראה לי שהם מוכרים לארץ...אם יש לך קרובים בחול זה יעזור

האתרים האלה זה אתרים מקוראיה(השניים הראשונים) או משהוא באיזור הזה אז תתחשב בעובדה שמהשלוח זה עוד איזה 20 - 50 דולר ....כמו שאמרתי זה לא ספורט זול חחחח אבל כיף לא נורמאלי.
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 05-01-06 בשעה 12:13
No Avatar
בני לא מחובר בני
משתמש ותיק
שלח/ה 128 הודעות
שלח הודעה פרטית

אשכרה כמו פיינטבול רק שזה יותר זול
נשמע נדיר ...חבל רק עכשיו שמעתי על זה

כמה עולים הכדוריחם עצמם?
ומאיפה אתם קונים כדורים כל פעם שנגמר לכם?
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 06-01-06 בשעה 03:58
No Avatar
..socket103
אורח
שלח/ה n/a הודעות

לא אחי יותר יקר....
הרובים מפלסטיק זולים לאללה אבל אם אתה מפיל אותם בתנוכה הלא נכונה הלך הרובה....
המתכתיים והחשמליים ברומת טובות הם ממש לא זולים.....

רובה פינטבול אתה משקיע 100- 200 דולר גג ...
אירסופט אתה קונה רובה בלא פחות ממתאיים ואתה בטח רוצה שתיים שלוש מכסניות וצריך בטריה חדשה פעם שבנה וכדורים(מלא כדורים) וגז אם הרובה על גז....קיצור זה לא ממש זול אם אתה משקיע ממש.....

הכדורים הם דיי זולים אתה יכול לקנות 5000 כדורים ב10 דולר ככה או אפילו יותר כדורים בפחות כסף הכל תלוי באתרים....יש לפעמים מבצעים .....

את כל הציוד עדיף לקנות מהאינטרנט כי זה יוצא יותר זול בסופו של דבר אבל אם יש חנויות שמוכרות את זה אז משם.....אבל נדיר למצוא חנויות כאלה...
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 06-01-06 בשעה 17:33
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 6,981 הודעות
שלח הודעה פרטית

לכל חובבי הרובים והאקדחים מהסוגים - אויר,גז,חשמלי,וכו' שיורים כדורים קטנים- שימו לב זה ממש לא חוקי ונחשב לנשיאת נשק ללא רשיון, תופשים אותך - אתה לא מוציא רשיון לנשק יותר בחיים שלך. ובנוסף זה מאד מאד מסוכן ,מוציא עין כמו כלום, ויכול לגרום לפגיעות ראש חמורות יותר,הצעתי לכם- לאור ההקפדה המטורפת בנושא נשק ורשיונות- לא לגעת בזה, בצבא יורים מספיק וגם אחרי צבא אפשר להצטרף למועדוני קליעה כולל ירי מעשי.

0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 06-01-06 בשעה 21:38
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 436 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה שנכון נכון
זה באמת מסוכן אם אתה לא מקפיד על חוקים מסויימים כמו לחבוש מסיכה בכל זמן שאתה משחק

כמו שאמרתי אני גר בארצות הברית ופה זה חוקי כל עוד יש לך מן מכסה כתום כזה בקצה הקנה....

עצה שלי אם זה כל כך לא חוקי עזבו אותכם אל תקחו תסיכון הזה זה כיףלא נ ורמאלי אבל כמו שאיתן אמר חכו עוד שנה שנתיים או כמה שזה לא אהיה תירו ברובה אמיתי כדורים אמיתיים.....

נ.ב
אם אתם מגיעים לארצות הברית חפשו אותי נשפחק אהיה כל לא נורמאלי! :wink: חחח
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 07-01-06 בשעה 15:00
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה על ההסברים והעזרה, קניתי אקדח חשמלי מפלסטיק ב 150 שקל בארץ, יש כמה שמייבאים, בקשר לזה שזה לא חוקי, יש חוק נגד זה, אבל לא מיישמים אותו, כמו עוד הרבה חוקים בארץ, וקשה מאוד להגיד שאם תסתובב אם זה ברחוב ולא תירה באנשים ובחיות, יחרימו לך את הרובה ויעשו לך בעיות.
בקשר לזה שזה מסוכן, זה מובן מאליו, ומי שקונה את זה פשוט צריך להיות מודע לסכנות.
זה באמת ממש כיף, אבל עדיין בישראל עדיף לשחק אם זה בבית או בחצר, שזה באמת באמת כיף.
(קניתי אקדח כמו בתמונה שלמעלה).

פבל.

0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 09-01-06 בשעה 02:04
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 436 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני וחברים שלי הלכנו אתמול(שבת) לשחק.....אני באתי עם הדבר היחיד שהיה לי ...האקדח שפועל על גז. אני בא כל אחד שמה יש לו רובה על חשמל כל מחסנית מחזיקה 200 כדורים(ככשלי מחזיק 24 חח) אני חושב לעצמי אוי לא אני הולך למות .....עכשיו קצת יותר להמחיש את זה אנחנו היינו 10 חברה....שתיים מהם הם חיילים בצבא האמריקאי כ-marines שניים אחרים צלפים גם בצבא . אחד מה- marines הוא פועל עם הCIA במקום סודי......ככה שהם קצת יודעים מה הם עושים חחחח ...אני ..ילד בן שש עשרה שרץ עם אקדח חמוד שאם קר מדי אז הגז קופא והאקדח לא פועל...הם כל אחד עם אמ שש עשרה משופר עם כוונות שניים מהם עם רובה צלפים עם כוונת מטורפת ....חח קיצור היה מאוד מאתגר וגם היה קר בטירוף!! כל היום הטמפרטורה לא עלתה למעלה משתי מעלות!!!
הם הצליו להשיג לי ממשהוא איזה קלצ'ניקוב בן חמש שנים כולו כבר גמור ועוד הבטריה לא ממש מלאה חחחחח. אה גם הששה האחרים שלא ציינתי הם בגיל שלי אבל כבר משחקים במשך שנה שנתיים ככה וגם להם אמ שש עשרה כל אחד.

אבל הקטע הכי מצחיק היה בפעם האחרונה ששיחקנו. היה גבעה לא קטנה....שתי קבוצות אחת על הגבעה שניה מתחת לגבעה....ופשוט מתחילים לתקוף אחד את השני. אני עם הקלצ'ניקוב ועד שתי אקדחים (חבר שלי נתן לי עוד אקדח בדיוק כמחו שלי גם כן על גז). קיצר אני רץ עם הרובה האקדחים בכיס שלי. פתאום שומע שתי יריות מאחור שתי חברים שלי מתים (לא באמת מתים פשווט ירו בהם תרגעו) אני רץ ויורה במי שירה בהם (הוא רת מאחורינו וירה בשני חברים שלי) הרגתי אותו.....כשאני יורה בוא הקלצ'נמיקוב מתחיל לירות לאט(הבטריה נגמרת ) זרקתי אותו על הרצפה והוצאתי את שני האקדחים( נראתי כזה כמו רמבו כזה מוציא את שני האקדחים חחח)אז השארתי את הרובה על הרצפה ואני מתחיל לירות עם שני האקדחים (דיי לאט כדי לשמור תחמושת) אני יורה ויורה ...פתאום השמש התחבאה מאחורי עננים ונהיה דיי קריר ...סבבה אני ממשיךף לירות ... פתאום ...האקדחים מפסיקים לפעול- הגז קפא. אני חושב לעצמי אוי שיט מה עכשיו?. זרקתי את שני האקדחים על הרצפה ...הוצאתי סכין והרגתי את עצמי כדי לא להיות שבוי. חחחח סתם סתם .... דפקתי ספירנט בחזרה לקלצ'ניקוב וחזרתי לעמדה שלי מתחיל לירות (דיי באיטיות בגלל הבטריה) .... קיצר אני יורה ויורה ...פתאום....הרובה מפסיק לפעול- הבטריה נגמרה לגמרי! ...אין לי יותר עם מה לירות ...אני חושב לעצמי זהוא הפסדנו( לא!!!!) פתאום חבר שלי שחשבתי בכלל שהוא מת יוצא מהשיחים(מסתבר שלא פגעו בו) ומתחיל לירות עם האמ שש עשרה שלו על האויבים .....שולף בטריה מהכיס וזורק לי....אני שם תבטריה החדשה ...ושנינו יוצאים מהמחבוא ופשוט יורים עליהם(עוד קטע כזה של רמבו חחח) .......ניצחנו!!! מסתבר שלא היה שלוש אנשים עלי היה רק אחד עם רובה צלפים ......אז הרגנוט אותו וניצחנו חחחחח היה פשוט כזה כיף!!

מסקנה: לקנות רובה משלי ב300 דולר ולכסח להם תצורה חחח

יום טוב
0
תשובה : רובי אוויר חשמליים   נכתב בתאריך 09-01-06 בשעה 21:30
No Avatar
משתמש ותיק
שלח/ה 542 הודעות
שלח הודעה פרטית

בואנה אתה מספר את זה כמו סרט, אני אפילו לא יודע אם להאמין לך, בארץ בחיים לא יהיה כזה דבר, אם אתה דובר אמת, זה נשמע כיף לא נורמאלי באמת.
הלוואי שיכולנו להיות כמוכם.

0
תגובה

הגדרות אשכול