חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

קה"ס גבוה? הכל אפשרי..   נכתב בתאריך 05-06-12 בשעה 09:15
No Avatar
גולנציק
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום אז ככה אני יספר לך תסיפור שלי שהרבה אנשים אמרו שאני לא צריך לעשות את מה שאני מנסה אבל הצלחתי...

לפני הגיוס הייתי מסופח לגולני ובגלל בעית אלימות קשה הוחלט לא לגייס אותי לצהל אחרי הרבה בלאגן מצד עורכי דין וקצינת מיון ושיחת עם מפקדת לשכת גיוס הוחלט לגייס אותי לנערי מקם עם קה"ס 50 , לא רציתי. המשכחתי להילחם הצלחתי לרדת מנערי מקם ולהוריד את הקה"ס ל 42 וכפי שרובכם יודעים קה"ס 42 פוסל קרבי גם קה"ס 40 פוסל קרבי.
המשכחתי להילחם חודש לפני הגיוס והצלחתי שוב להוריד תקה"ס ל 40 וזה עדין פוסל קרבי
ואז החלטתי את שאר הקה"ס להוריד בצבא כבר. התגייסתי הייתי מסופח לחיל חימוש כמכונאי רקמ...
שנכנסתי לקצין מיון הרגיל סיפרתי לו את המקרה. ואמרתי לו כמה שאני רוצה להתגייס כחלוחם ולהיות לוחם ושירות בחיל חימוש או כול ג'וב אחר לא יספקו אותי ויגרמו לי לשירות לא מעניין ולא מועיל הקצין מיון החליט לעלות אותי לקצין מיון קרבי שיחליט מה לעשות איתי , ישנתי בבקום למחרת ראיתי קציון מיון קרבי. שדיברתי איתו כמו 50 דקות והוא אמר שהוא יבוא לעזרתי וישלח אותי לטירונות 02 ועם אני יוציא חוות דעת טובה מהמפקדים שאני חייל טוב ולא בעייתי אני יעלה לקרבי.... אני האמנתי לו אבל רוב האנשים שסיפרתי להם אמרו שהוא רק רצה לנפנף אותי כמו שכולם עושים בבקום.. שלחו אותי לטירונות במחנה 80 סיימתי את הטירונות בהצלחה עם חוות דעת טובה מהמפקדת. הרגע הגדול הגיע קציני המיון עומדים ומקראים לאן כול אחד הולך. הגב זה היה טירונות כלל צהלית...

כמו תמיד ההכי לא טוב ראשון ... חיל חימוש.. התפללתי שלא יקריאו תשם שלי
אבל למרבה המזל לא הקריאו נשארתי בין האחרונים אחרי ש 60 בערך הוקראו ליחידות שונות. פתהום הקיראו תשם שלי הקצינה אמרה לי לגשת אליה. הלכתי אמרה לי שאני מסופח ל מיטב לחימה 7227 כול המפקדים היו בשוק רובם לא האמינו שזה בכלל אפשרי וחשבו ששיקרו אלי.. אבל אני ידעתי שלא ולמחרת כבר הלכתי לבקום ראיתי קצינת מיון נשלחתי לקבן והקהס ירד ל 20 מה שלא פוסל קרבי.. מילאתי מנילה ולאחר שנלחמתי קרוב לשנה לפני הגיוס וחודש לאחר הגיוס לעלות לקרבי להוריד את הקה"ס קיבלתי שיחת טלפון היום בבוקר בלשכת גיוס ואמרו לי שסופחתי לגולני

אז חברים... אני חושב שהסיפור שלי יוכל לתת השראה להרבה שוויתרו על לעלות לקרבי בגלל סעיף קה"ס הכל אפשרי !!!!
0
תשובה : קה"ס גבוה? הכל אפשרי..   נכתב בתאריך 05-06-12 בשעה 11:32
<phrase 1=
מנהל האתר לא מחובר מנהל האתר
מנהל
שלח/ה 1,836 הודעות
שלח הודעה פרטית

גולנציק היקר,
אני מצדיע לך!
כל הכבוד לך!
בהחלט סיפור שמלמד שאסור לוותר.
0