חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 08-05-13 בשעה 00:24
No Avatar
snir12 לא מחובר snir12
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 110 הודעות
שלח הודעה פרטית

אמרו לי כול מיני דברים והייתי רוצה לדעת למה בתכלס באמתת אין בנות בכול היחידות ???
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 08-05-13 בשעה 07:17
<phrase 1=
Shocker לא מחובר Shocker
נגעתי בקיר!
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי snir12 צפה בהודעה
אמרו לי כול מיני דברים והייתי רוצה לדעת למה בתכלס באמתת אין בנות בכול היחידות ???
פיזית ונפשית בנות לא כמו בנים.
עכשיו אפשר להיות צבוע ועיוור ולהגיד שזה לא נכון ושאני טועה,או שאפשר להיות בעל כנות עצמית ולהסכים איתי.

ואם תביא לי לדוגמה את קרקל,אני יגיד לך שזה חיילות פייסבוק שכל היום מעלות תמונות עם המדים והנשק לאינסטגרם ולפייסבוק על בסיס יומי

"With great power comes great responsibility"
uncle ben-
-
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 08-05-13 בשעה 08:04
No Avatar
o5135 לא מחובר o5135
נגעתי בקיר!
שלח/ה 380 הודעות
שלח הודעה פרטית

תפסיקו כבר לחשוב שאתן יכולות כל דבר בקרבי לבנים פשוט יש יכולות פיזיות ונפשיות הרבה יותר מבנות אפילו בתחריות אולימפיות תמיד התוצאות של הבנים היו הרבה יותר טובות משל הבנות.
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 08-05-13 בשעה 09:49
No Avatar
Debby לא מחובר Debby
משתמש צעיר
שלח/ה 16 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי shocker צפה בהודעה
עכשיו אפשר להיות צבוע ועיוור ולהגיד שזה לא נכון ושאני טועה,או שאפשר להיות בעל כנות עצמית ולהסכים איתי.

ואם תביא לי לדוגמה את קרקל,אני יגיד לך שזה חיילות פייסבוק שכל היום מעלות תמונות עם המדים והנשק לאינסטגרם ולפייסבוק על בסיס יומי
א.אתה יודע למה אתה טועה? כי הרי הוכח שבסולם מאמצים שונה והדרגתי בנות יכולות להגיע לאותן יכולות כמו של הבנים...ולגבי היכולת הנפשית, על מה אתה מתבסס בדיוק?
ב.קרקל זו לא דוגמה לדעתי,קרקל זה גדוד שבתכלס, נפתח רק כדי להראות שכאילו יש שוויוןבין בנים לבנות בצבא. בתכלס, אין. זה כאילו קרבי אבל חוץ ממחסומים ולשים אותן בקווים הכי שקטים מה הן כבר עושות? הןלא נכנסות לשטח אויב בכלל, לא כלום. הן טוחנות שמירות וזה לא משתווה לחיר אז לדעתי קרקל זו לא דוגמה טובה...
ולגבי השאלה -האגו הגברי שמניע את המערכת שלנו הוא זה שמונע מבנות שוויון כמו בנים לצערי.

Winners never quit and quitters never win
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 08-05-13 בשעה 17:50
No Avatar
snir12 לא מחובר snir12
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 110 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי shocker צפה בהודעה

בנות לא יכולות לסחוב כמו בנים נכון אבל מבחינה נפשית הוכח שבנות יותר חזקות ,תכלס זה באמת אגו גברי
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 10-05-13 בשעה 12:48
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,056 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך snir12 ,
שאלה טובה... לאט לאט נפתחות יחידות נוספות לנשים. אחרי קורס טייס וחובלים, נ"מ, תותחנים ועוד, כעת יש גם תפקיד חי"ר לבנות - גדוד קרקל.
מי יודע - אולי בעתיד ייפתחו חטיבות החי"ר והשיריון גם לבנות.
המשך גלישה מהנה.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? אנא לחצו על אחת מהפרסומות באתר המעניינת אתכם. תודה.
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 10-05-13 בשעה 13:03
<phrase 1=
Tal_m לא מחובר Tal_m
מפלצת פז"ם
שלח/ה 2,187 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי debby צפה בהודעה
א.אתה יודע למה אתה טועה? כי הרי הוכח שבסולם מאמצים שונה והדרגתי בנות יכולות להגיע לאותן יכולות כמו של הבנים...ולגבי היכולת הנפשית, על מה אתה מתבסס בדיוק?
ב.קרקל זו לא דוגמה לדעתי,קרקל זה גדוד שבתכלס, נפתח רק כדי להראות שכאילו יש שוויוןבין בנים לבנות בצבא. בתכלס, אין. זה כאילו קרבי אבל חוץ ממחסומים ולשים אותן בקווים הכי שקטים מה הן כבר עושות? הןלא נכנסות לשטח אויב בכלל, לא כלום. הן טוחנות שמירות וזה לא משתווה לחיר אז לדעתי קרקל זו לא דוגמה טובה...
ולגבי השאלה -האגו הגברי שמניע את המערכת שלנו הוא זה שמונע מבנות שוויון כמו בנים לצערי.
מבטיח לך שזה לא רק אגו גברי
גם בסולם מאמצים אי אפשר לתת לבחורה לסחוב 40-50 קילו על הגב ולתת לה ללכת עם זה עשרות קילומטרים ואחרי זה שתסתער על מטרות
וקשה יותר לסמוך על נשים במידה וכן תהיה מלחמה מה הן יעשו במצבי לחץ מסויימם, ועל כמה נשים חריגות לא יפתחו אופציה לבחורה להגיע לגולני
לא כל דבר נועד לנשים כמו שלא כל דבר נועד לגברים ככה יצר אותנו הטבע ואין מה לעשות עם זה, עם מגוון כל כך רחב של תפקידים בניהם טייס וחובלים אין לכן מה להתלונן דווקא על חי"ר

0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 10-05-13 בשעה 13:49
<phrase 1=
BarMan לא מחובר BarMan
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 117 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה לא רק עניין של כוח פיזי, אלא של כוח נפשי וסיבולת...
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 10-05-13 בשעה 13:57
<phrase 1=
Am1chay לא מחובר Am1chay
נגעתי בקיר!
שלח/ה 340 הודעות
שלח הודעה פרטית

בהרבה יחידות כמו שיריון אפשר לשלב בקלות בנות - בפרט כאשר אין משמעות לכוח פיזי.

מה הבעייה?

1) מבחינה דתית, יש די הרבה לוחמים בנים שלא ירצו להיות עם בת בתוך טנק - לכן צה"ל החליט שבמקום למצוא פתרון לעניין (לדוגמה גדוד שיריון מעורב) הוא תומך בכפייה דתית ומונע מבנות לשרת בשריון.
2) סיבה נוספת היא עניין השבי - בת שנתפסת כשבויה תעבור התעללות נוראית ותשמש כקלף מיקוח משמעותי בהרבה מחייל זכר. מובן שזו גם שטות (עובדה שיש גם טייסות) אבל התפיסה הציבורית היא כזאת.

בסופו של דבר ישנו הבדל בכוח הפיזי בין בנים לבנות, אבל הוא פחות משמעותי מההבדל התפיסתי - הן העצמי והן של החברה.
עד שלא תשתנה התפיסה החברתית בנות לא יוכלו להיכנס לכל תפקידי הלחימה.

בהצלחה!
0
תשובה : למה אין בנות בגבעתי גולני כפיר וכול שאר היחידות שאין בנות   נכתב בתאריך 10-05-13 בשעה 16:49
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 6,952 הודעות
שלח הודעה פרטית

בפורום חיילות - יש דיון ארוך ומעמיק בשאלה זאת , הדיון שם מקיף המון תשובות בעיקר של בנות. כדאי להמשיך שם את הדיון בעיקר בגלל שרוב הטיעונים עברו שם דיון ויש מה לקרוא.

0
תגובה

הגדרות אשכול