Notice: Undefined variable: styleid in /home/yehidaco/public_html/jvb_core.php on line 47

Notice: Undefined variable: wrapperID in /home/yehidaco/public_html/jvb_core.php on line 48
קבוצות ההכנה לצה"ל

Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
התחברות לאתר הירשם לאתר
זכור אותי
 
שכחתי סיסמא

תמונות שנוספו לאחרונה


באדיבות yes
באדיבות yes
באדיבות yes
לוחמת סנפיר בצלילה
לוחמי ילת
גדוד גפן- בה
לוחמים בזרוע הים
תג גדוד אב
תג בהל
תג יחידת יהלו

חסויות

הכנה לצבא- הכל על קבוצות ההכנה לצה"ל

img

הולכים לשרת בקרבי ומתלבטים אם להצטרף לקבוצת הכנה לצה"ל? מהססים לאיזה קבוצה להצטרף? רוצים לדעת למה חשוב ומשמעותי להיות בקבוצה כזו? המאמר הבא הוא בשבילכם!

צו ראשון, יום המא"ה או יום סיירות, מנילה... בואו נשים רגע תמרור עצור על כל התחנות בדרך לגיוס לצה"ל ונדבר על נושא לא פחות חשוב. הפעם אני רוצה לדבר על קבוצות ההכנה לצה"ל. במאמר זה אסקור את קבוצות ההכנה העיקריות שיש להן שלוחות ברחבי הארץ.

קודם כל, הכנה לצה"ל היא לא חובה, אבל אני ממש ממליצה להצטרף לקבוצת הכנה, במיוחד למי שמיועד להתגייס ליחידה קרבית ועל אחת כמה וכמה למי שרוצה להתקבל ליחידה מובחרת. לא מומלץ להתאמן לבד. בקבוצות ההכנה לצבא, המדריכים- שכולם, אגב, יוצאי יחידות קרביות בונים לכם את הכושר בהדרגתיות, הם מתאימים לכם אימונים לפי סרגל מאמצים כדי למנוע עד כמה שאפשר פציעות. סרגל המאמצים נבנה ע"י בעלי מקצוע המוסמכים לכך. רוב האנשים שמתאמנים לבד, מחליטים על דעת עצמם את תוכנית האימונים שלהם, לעיתים אז קורה שמכבידים על עצמם יותר ממה שהגוף מסוגל ואז קיים יותר סיכוי להיפצע.

חוץ מזה, לדעתי, היתרונות של להתאמן בקבוצה לעומת אימון אישי הם גדולים. מלבד העניין של הפציעות, יש אימונים שלא ניתן לבצע ללא נוכחות קבוצה. לדוגמא, מסע אלונקות (אלא אם כן אתם מסוגלים להחזיק את 4 הידיות של האלונקה בו זמנית).

בקבוצה תכירו גם אנשים חדשים. תאמינו לי שהאנשים האלה ילוו אתכם לאורך כל הזמן בו תהיו בקבוצה, ייתנו לכם יד כשקשה ויתמכו בכל הרגעים הלא קלים שהולכים להיות לכם באימונים, בין אם זה במסעות- לעזור לכם לעבור מכשול, בריצות- לרוץ איתכם מאחורה גם אם הכי קל להם בעולם או לתת דחיפה מאחור, בזחילות, בלתת מילה טובה ומוטיבציה. אלה אנשים שלא תשכחו ויכול להיות שתשמרו איתם על קשר גם אחרי עזיבת הקבוצה.

אני ממליצה להצטרף לקבוצת הכנה לצבא שנה או שנתיים לפני השירות הצבאי, כלומר בכיתה יא' או יב'. אם אתם רוצים ממש להיכנס לכושר טוב ולהגיע לסיירות, אז תצטרפו בכיתה יא'. אגב, אתם יכולים להצטרף לקבוצה גם אם אתם לא הולכים להיות לוחמים.

דבר נוסף שחשוב לי לציין זה שלעיתים קורה שיש פגרה באימונים, כלומר שאין אימונים בגלל חגים או שפשוט לא יצא לכם להגיע במשך פרק זמן מסוים. ברוב הקבוצות בחופש הגדול, בסביבות יולי, קבוצות ההכנה מפסיקות את פעילותן ומחדשות את הפעילות בספטמבר, כשמתחילה שנת הלימודים. חשוב מאוד שגם בפגרות תמשיכו להתאמן בערך פעמיים בשבוע, כדי לא לאבד את הכושר הטוב שאתם נמצאים בו. תחשבו שכל שבוע אתם מתאמנים, במסגרת הקבוצה, ואז קרה מצב ששבועיים לא באתם לאימון, עקרון הרצף של האימון נאבד פה וזה ממש חבל ויכול לגרום לפציעות, כי פתאום אחרי שכמה שבועות לא התאמנתם אתם דופקים ריצה של 7 ק"מ.. לא, אני לא מצפה שבפגרה תקרעו את עצמכם ותזחלו בפארק- לדעתי גם אנשים יסתכלו עליכם קצת מוזר :) אבל צאו לרוץ פעמיים בשבוע 2-3 ק"מ ותעשו פק"לים (כפיפות בטן ושכיבות סמיכה).

ועכשיו, אחרי הרבה דיבורים, אסקור את קבוצות ההכנה לצה"ל הבולטות בארץ. מומלץ בחום להיכנס לאתרי האינטרנט של הקבוצות ולהתרשם!

1. אחריי

על קבוצה זו אני יכולה להרחיב יותר, כי הייתי שם בעצמי. מטרת עמותת "אחריי" היא לטפח מנהיגות צעירה ומעורבות חברתית של בנים ובנות על מנת שישתלבו כאזרחים טובים במדינה. בתוך העמותה קיימת הפרויקט "אחריי לצבא", שזה בעצם פרויקט ההכנה לצה"ל. הפרויקט מיועד לגילאי 16-18 ומועבר ע"י מדריכים מוסמכים שבעברם היו לוחמים בעלי עבר פיקודי.

ב"אחריי" האימונים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים-ערב למשך שעתיים. האימונים שעוברים כוללים בין השאר: ריצות, מסעות תוך מעבר מכשולים, זחילות, טיפוס על חבל, משחקים חברתיים. האימונים מסתמכים ע"פ תוכנית של ד"ר מומחה לפיזיולוגיה, שמטרתה להכין אתכם לפי סרגל מאמצים וללא פציעות.

העלות על השתתפות בקבוצה היא 170 ש"ח לשנה, שזה ממש זול. מלבד האימונים הקבועים במשך השבוע, יש 3 פעמים בשנה סדרות שטח, שזה בעצם כמה ימים שישנים בהם בשטח ועוברים שם אימונים. נמצאות שם גם שאר הקבוצות של "אחריי" ברחבי הארץ. יש 3 סדרות- בחנוכה, בפסח וסדרת סוף שמתקיימת בחופש הגדול.

בפורים הולכים לבסיסים של חיילים קרביים ומחלקים משלוחי מנות מושקעים. איך משיגים את משלוחי המנות? לא, לא מכספכם האישי ולא מתרומות כספיות. בשביל זה, בערך חודש או יותר לפני חג פורים אתם- החניכים מהקבוצה עומדים בפיתחם של סופרמרקטים ומבקשים מהלקוחות הנחמדים שייקנו מוצרים מתוקים שבפורים יתרמו ללוחמים. תכל'ס, מגיע ללוחמים היקרים שלנו להוקיר להם תודה על כל מה שהם עושים בשבילנו ושיהיה להם קצת מתוק...

בנוסף, ב"אחריי" תעברו סדנאות, סימולציות לגיבושים, פעילויות העשרה, התנדבות בקהילה, ניווטים, ימי ספורט ופעילויות גיבוש.

אתר אינטרנט

2. עמית לכושר

החזון של קבוצה זו הוא להגיע לכל נער ונערה במדינת ישראל ולתת להם אפשרות להכין עצמם לשירות צבאי מועיל ואיכותי תוך מיצוי הפוטנציאל האישי,עבודת צוות ומנהיגות. השאיפה של קבוצה זו היא להכין את הנוער מבחינה פיזית, מנטלית, שיפור עצמי, עבודת צוות ושאיפה למצוינות.

תוכנית האימונים של קבוצה זו מורכבת ומאתגרת, בנויה על סרגל מאמצים ואושרה ע"י פיזיולוג מאמץ. צוות המדריכים הן יוצאי יחידות קרביות שעברו הכשרה להיות מדריכים. בקבוצת הכנה זו יכינו אתכם לגיבושים הקשים, ייתנו לכם לעבור יום סיירות מדומה, יחשפו אתכם ליחידות צה"ל השונות. בנוסף, דרך קבוצה זו תהיינה פעולות התנדבות בקהילה, דבר שהוא לא פחות חשוב מהאימונים!

אתר אינטרנט

3. יובל עילם המרכז החינוכי

יובל עילם היה לוחם ביחידת החילוץ 669. במהלך שירותו הצבאי ראה את חלק מחבריו נשברים בעקבות לחץ וקושי או חברים שנפצעו. לא היו אז (בשנות ה-80) קבוצות הכנה לצבא. לכן, לאחר שחרורו הקים מסגרת ראשונה להכנה לצבא מתוך רצון להעניק למתגייסים הבאים ליחידות הקרביות את מה שלהם לא היה, ולכן הקשה עליהם בשירותם הצבאי. בקבוצה זו שמים דגש על הכנה גופנית מיוחדת לצד הכנה מנטלית, שהיא לא פחות חשובה.

הפעילות ביובל עילם כוללת 2-3 אימונים גופניים בשבוע ושיחה בשבוע. הקבוצות מעורבות- בנים ובנות יחדיו. האימונים ביובל עילם פועלת במשך כל השנה, כאשר החלק הראשי והמשמעותי ביותר חל בחודשים אוקטובר ועד יולי. המדריכים הם איכותיים ונבחרים בקפדנות.

מלבד האימונים, מתקיימים ביקורים מיוחדים בבסיסים, מפגשים חברתיים ועוד. עוד דבר חשוב- לקבוצה מספר סניפים בערים בארץ, ובנוסף,קיימת קבוצה שמתקיימים בה אימונים ספציפיים לכל השואפים גבוה- לגיבושי חובלים, טיס, שייטת, מטכ"ל, 669, צוללות, צנחנים, שלדג ויח"טיות.

אתר אינטרנט

4. אקספרט כושר קרבי

בקבוצה זו שמים יש דגש על ליווי אישי לכל חניך. לכל חניך יש את המדריך האישי שלו, בקבוצה בה הוא מתאמן. קבוצה לא עולה על יותר מ-25 אנשים, מה שעוזר להקנות את הענקת היחס האישי.

כל המדריכים הם יוצאי יחידות עילית או יחידות קרביות ששירתו בצה"ל בתפקידים מבצעיים. כל המדריכים הקבועים הם בעלי תעודת הסמכה בתחומי ספורט שונים. תכנית ההכשרה של אקספרט היא תובענית ומיועדת לאנשים שרוצים להגיע הכי רחוק בצבא ובחיים בכלל, ועל כן דרוש מהחניך השקעה ומאמצים רבים (לידיעת גולשינו המורעלים שרוצים להגיע לסיירות).

אקספרט כושר קרבי נמצאים בקשר עם צה"ל ומודעים לכל השינויים והעדכונים בתהליכי המיון והגיבושים ומתאימים את האימונים והתוכניות לכך. יתר על כן, הם מאמנים יחידות בצה"ל בתחומי לחימה כמו: קרב מגע, לחימה בשטח בנוי ועוד.

יש לקבוצה זו משפט- "יש כושר קרבי ויש אקספרט כושר קרבי!"

אתר אינטרנט

אלה קבוצות ההכנה לצה"ל העיקריות במדינת ישראל. חוץ מזה, קיימות קבוצות שיש להם פחות סניפים. נסקור אותן בקטנה בכדי לא להשמיט אותן:

  1. צוות יהונתן כושר קרבי- קורס כושר קרבי המיועד לבעלי מוטיבציה גבוהה ויכולת התמדה מנטלית ופיזית. הדגש באימונים הוא על עבודת צוות, שיפור ביכולת המנטלית והפיזית של כל חניך ע"פ יכולת. אתר אינטרנט-  https://www.facebook.com/yonathan.team/
  2. אלו"פ- קבוצת כושר קרבי הפועלת בראשון לציון ומטרתה להכווין ולהדריך את החניכים מנטלית ופיזית לקראת הצבא והחיים בכלל. אתר אינטרנט- http://www.aluf.net
  3. אקסלנט טריינינג- קבוצת הכנה לצה"ל הקיימת במספר מוקדים בארץ. השאיפה של קבוצה זו היא שכל מתאמן יתקבל ליחידה אליה הוא שואף להגיע- כן, גם לסיירות הכי מובחרות.. אתר אינטרנט- http://www.xtrain.co.il/
  4. כושר קרבי- לקבוצה זו יש סניפים בת"א, פ"ת, משגב ושוהם. הדגש בתוכנית האימונים היא על פיתוח עצמי ורכישת כלים להתמודדות עם אתגרים בחיים בכלל ובצבא בפרט. אתר אינטרנט
  5. בקפק- קבוצת הכנה זו שמה דגש על מנהיגות, חוסן מנטלי, תזונה ואימוני כושר קרבי מקצועיים בשטח. אתר אינטרנט- http://www.backpack.co.il/

מלבד זאת, ישנן קבוצות מקומיות שנמצאות רק בעיר מסוימת (בעיקר יש מתנ"סים מקומיים שמפעילים קבוצות הכנה לצבא), על כן כדאי גם לחפש באינטרנט אם קיימות קבוצות נוספות בעיר מגורכם! זה שזה לא מוכר, לא אומר שזה פחות טוב מקבוצות ההכנה המוכרות, לכו לנסות!

אם במקום מגורכם קיימת יותר מקבוצת הכנה אחת, אז תקראו על כל אחת באינטרנט ותתרשמו או שהכי פשוט- תלכו לאימון ניסיון בכל אחת מהקבוצות ותחליטו במה לבחור.

אם באזור מגורכם יש רק קבוצה אחת- תספקו בזה ותנסו להפיק ממנה את המיטב.

ברשותכם, לסיום מבחינתי אי אפשר מבלי שאשתף מעצמי על חווית ההכנה לצה"ל.

אני הצטרפתי ל"אחריי" בכיתה יב', כי ידעתי שאני רוצה להיות לוחמת, אבל הייתי בכושר אפסי ואני לא חזקה פיזית, ומבחינתי לא קיים מצב שאני הולכת לקרבי בלי שום הכנה פיזית ומנטלית, כי לא אשרוד ככה.

אז הצטרפתי לקבוצה ולא אייגע יותר מדי בפרטים (מי שרוצה לדעת עוד יכול לשאול פה למטה או לשלוח לי הודעה בפרטי), אבל היה קשה. להגיע לקבוצה כשאחרי 100 מ' של ריצה אין לי כוחות ופתאום להתחיל עם ריצות, מסע אלונקות, טיפוס על חבל, זחילות – שאלה דברים שלא עשיתי בחיי, זה קשה. ובהתחלה ויתרתי לעצמי המון והחלטתי על דברים מסוימים ש"שאת זה וזה אני לא עושה", אבל אמרתי לעצמי שזה בסדר, כי זה מכין אותי לצבא ולמה שאני הולכת לעבור שם- פה אני יכולה לא לעשות דברים מסוימים, אבל בצבא אני יודעת שאין בחירה.

לקח לי קצת יותר מדי זמן לסיים ריצה בלי לרצות להקיא או להתעלף, לקח לי זמן עד שאזרתי אומץ להחזיק אלונקה בלי לדרוש בלחץ חילוף 10 שניות אחרי זה, אבל זה קרה והתעליתי על עצמי.

אם יש דבר שהכי אזכור מ"אחריי" ואני אומרת את זה בהתרגשות גדולה, זה את הרעות של האנשים בקבוצה. הדבר הכי חשוב שלמדתי שם, זה שב"אחריי" אין דבר כזה לוותר. אין דבר כזה שאני מפסיקה לרוץ כי קשה לי או להפסיק לזחול בגלל שכואב לי או לוותר בגלל שאני לא מצליחה. בכל המקרים האלה, היו אנשים שעזרו לי, אין דבר כזה שקשה לי ואף אחד לא עוזר לי, גם כשלא ביקשתי ואפילו דרשתי שיעזבו אותי. אם זה לתת לי יד בריצה כי אני אחרונה או לתת מילה טובה גם כשלא הצלחתי לעלות על החבל, זה גורם לחיוך קטן. וזה, כאמור, הדבר שתמיד אזכור משם וחלק מהאנשים שפגשתי שם, אני עדיין בקשר איתם.

מה שהייתה שם זו רעות אמיתית, לא מזויפת.

כשסיימתי את השירות שלי כלוחמת, היה לי ברור שאם לא הייתי ב"אחריי" לא הייתי מצליחה לסיים את שירות קרבי מלא ולא הייתי מגיעה להישגים שהגעתי אליהם. החוויה שעברתי ב"אחריי" נתנה לי כל כך הרבה רצון, נחישות ומוטיבציה.

מאת יעל דניאל, לוחמת בתותחנים- הגולשת 'מורעלת על צה"ל',
http://www.yehida.co.il/forums/member.php?u=7951
.

הוסיפו תגובה
   
  שם מלא
  כותרת
 
    תוכן

   
Bugo26 29-10-2015 10:15:27
אני נמצא שנתיים באחריי, ואני רוצה לציין שזה חינם מלבד טיולים שמשלמים משהו כמו 20 שקל על נסיעות, חות מזה לא צריך לשלם כסף.
עידן לוי  - אדרנלין כושר קרבי 23-10-2015 11:11:02
בן הקבוצות הגדולות באיזור המרכז שמתרכזות בגיוס חניכיהם לפי מטרות ליחידות המיוחדות של צה"ל אני עצמי מגיע משם ומשרת כלוחם, איך לא הזכרתם אותה ? הנה קישור כנסו ותחוו http://www.adrenalin-israel.co.il/
אברהם  - המרכז החינוכי יובל עילם 01-10-2014 12:34:15
אין על יובל עילם
יניר חזן  - אלופ כושר קרבי 14-09-2014 10:23:01
ממוקם בראשון לציון בחי כייף מאמן דני בארי
אלי שדה  - מרכז הכנה לצה"ל פ"ת 18-08-2014 12:32:01
המרכז להכנה לצה"ל של העיר פ"ת מוביל הארץ בתחומו. הפעילויות עוסקות בהיבטים הערכיים, המידע והפיזיים.
הפעילויות לבני נוער מסוגים שונים
ובנוסץ ייעוץ לבני נוער, לסגלי חינוך ולהורים.

רוצים ללמוד ולהכיר חייגו: 03-6223122
yehida_yael 27-07-2014 20:42:47
כדאי לחפש באופן מקיף באינטרנט לגבי קבוצות בחיפה.
דני בלו  - הכנה לצהל - כושר - האם יש בחיפה? 10-07-2014 07:53:38
אנא שילחו תשובות לאימייל
blondi713@gmail.com
nirhatav  - שאלה רצינית 05-06-2014 18:30:34
קיבלתי מיונים לצו המא"ה עכשיו אמרו לי שזה רק לבנות אשמח לקבל הבהרה בנושא ולא רשום לי יום המאה לבנים מה עושים?
סתיו  - גילאים 24-04-2014 01:55:52
אני תלמיד כיתה ט' ואני מסיים תוך פחות מחודש ואני עולה לכיתה י' ואני ממש רוצה להצטרף לכל הקבוצות האלו, יש קבוצות לגיל שלי?
ואם כן את ממליצה?
הייתי שחקן כדורסל עד השנה ויש לי כושר מאוד גבוה
ידידיה  - קבוצה 24-11-2013 00:04:16
יש קבוצה בבאר שבע
yehida_yael 21-11-2013 20:29:27
כמו שכתבתי, כדאי לקרוא קודם על הקבוצות בעיר שלך ואז ללכת לאימון נסיון בקבוצות שהתרשמת מהם ואז תחליט.
בהצלחה!
יוסי  - הכנה לצה"ל 13-11-2013 09:05:01
היי
אני תלמיד יא מהמרכז
יש מלא קבוצות כאן. מה הכי טוב ?
נתי שלו 13-11-2013 08:49:51
אין על כושר אקסטרים
שבוע שעבר באו לבקר בקבוצה בא אני מתאמן 4 חבר'ה בוגרים של אקסטרים.
אחד מהם טייס , 2 שייטים שאחד מהם קצין , ובחורה שנמצאת בקורס טייס כבר שנה. אז תוצאות מטורפות יש ולא כמו האחרים שמפברקים תוצאות והצלחה בגיבושים
שלומי  - אקסלנט טריינינג 29-09-2013 06:26:49
קוקסנלים אקסלנט לא רואים אף קבוצה בארץ !!!
ערן אלינג 26-09-2013 16:42:22
הקטע האבסורד זה שלקחת את התמונה ממקום כלשהו - לא שמת לב ולא ראית שת שם המסגרת כושר אקסטרים ? מוזר...
יעקב לוי 27-08-2013 06:25:09
אני תלמיד כיתה יא בשבוע החולף הייתי באימון של 3 קבוצות שונות ופשוט הכי טוב היה בכושר אקסטרים.. פשוט ליגה אחרת
yehida_yael 24-08-2013 13:04:50
לכל אלה שרשמו ששכחתי קבוצה מסוימת: כמו שציינתי בכתבה לא רשמתי את כל הקבוצות הקיימות ואני ממליצה בכל מקרה לעשות חיפוש באינטרנט על קבוצות נוספות שיש באזור מגורכם.
,בהצלחה לכולם.
ערן אלינג  - כושר אקסטרים 12-08-2013 18:00:38
התמונה כאן זה מסימולציה של כושר אקסטרים הכנה לצה"ל אשר קיימת כבר 13 שנה ,
לכושר אקסטרים קבוצות מנתניה בשרון אז כרמיאל בצפון. כאן בחולצה השחורה זה בעצמו אני - ערן המאמן והמנהל של כושר אקסטרים. לוחם ומדריך כושר צבאי , בוגר תואר ראשון חנ"ג.
ערן אלינג 12-08-2013 14:09:17
שלום רב !!!
נחמד שהתמונה בפתיח שלכם זה של כושר אקסטרים הכנה לצה"ל . התמונה הנה מיום סימולציה שהתקיימה במכון וינגייט.
לכושר אקסטרים הכנה לצה"ל יש קבוצות בכל הצפון - כרמיאל , משגב , נהריה , קריות , חיפה , מצפה עדי , זכרון , בינימינה ונתניה. אנו עובדים עם בני הנוער על 3 תחומים עיקריים : פיתוח כושר גופני וחוסן מנטאלי , לימוד עבודת צוות ופיתוח מנהיגות אישית. כמו כן נהנים החניכים מהשתלמויות בתחומים רבים ושונים : קרב מגע , עזרה ראשונה , מסעות , ניווטים , קורס גלישה מצוקים סנפלינג ועוד...
יש לנו חניכים וחניכות בכל היחידות המיוחדות כולל קצינים...
מקווה שיתוקן עוול זה - בהשמטת המסגרת שלנו.
טל 0522968378
פיסבוק - כושר אקסטרים
אתר אינטרנט - www.extremefitness.co.il
ערן אלינג  - כושר אקסטרים הכנה לצה"ל 12-08-2013 14:08:16
שלום רב !!!
נחמד שהתמונה בפתיח שלכם זה של כושר אקסטרים הכנה לצה"ל . התמונה הנה מיום סימולציה שהתקיימה במכון וינגייט.
לכושר אקסטרים הכנה לצה"ל יש קבוצות בכל הצפון - כרמיאל , משגב , נהריה , קריות , חיפה , מצפה עדי , זכרון , בינימינה ונתניה. אנו עובדים עם בני הנוער על 3 תחומים עיקריים : פיתוח כושר גופני וחוסן מנטאלי , לימוד עבודת צוות ופיתוח מנהיגות אישית. כמו כן נהנים החניכים מהשתלמויות בתחומים רבים ושונים : קרב מגע , עזרה ראשונה , מסעות , ניווטים , קורס גלישה מצוקים סנפלינג ועוד...
יש לנו חניכים וחניכות בכל היחידות המיוחדות כולל קצינים...
מקווה שיתוקן עוול זה - בהשמטת המסגרת שלנו.
טל 0522968378
פיסבוק - כושר אקסטרים
אתר אינטרנט - www.extremefitness.co.il

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

מדריכים


Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 420

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724

Warning: Creating default object from empty value in /home/yehidaco/public_html/modules/mod_globalnews/helper.php on line 724
תמונה
הכל על שברי מאמץ !
תמונה
מבנה צה"ל
תמונה
שיפור יכולות הגוף
תמונה
קבוצות ההכנה לצה"ל
תמונה
יום המא"ה - מיון איתור והתאמה
תמונה
המחשה לכומתות צה"ל
כניסה לאגף    
 


כל הזכויות שמורות לאתר יחידה - אתר יחידות צה"ל © 2004 - 2015 (האתר הינו אתר פרטי ואינו אתר רשמי צה"לי) פרסום באתר | אודות אתר יחידה | צור קשר | מפת האתר